?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеореєстратори


Відеореєстратори

Відеореєстратори

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Сучасний розвиток технічних засобів дозволив підняти системи забезпечення безпеки на якісно новий рівень. Одне з найважливіших місць у таких системах зайняли відеореєстратори.

Відеореєстратор – це пристрій, який можна порівняти за рівнем складності та архітектури з персональним комп’ютером. Його найважливішими функціями є якісний запис, тривале зберігання та відтворення на вимогу необхідної відеоінформації.

Оскільки методів її отримання, алгоритмів обробки, способів передачі та пристроїв зберігання використовується досить багато, набір варіантів, що їх реалізують, виявився досить великим.

Фахівцю з безпеки, який зважився на використання у своїй діяльності відеореєстратора, пропонується широкий вибір:

відеореєстратори, купити відеореєстратор
  • DVR (stand alone DVR) – цифрові відеореєстратори, що обробляють інформацію від аналогових камер, у тому числі й використовують сучасні технології HD CVI та Turbo HD;
купити відеореєстратор
  • PC-based DVR – системи, побудовані з урахуванням персонального комп’ютера, обладнаного платою відеозахоплення;
відеореєстратори, купити відеореєстратор
  • NVR – мережні пристрої, що працюють тільки з цифровими камерами (IP-камерами) та отримують інформацію по Ethernet-мережах (мідним, волоконно-оптичним та бездротовим);
відеореєстратори, купити відеореєстратор
  • HDVR – гібридні пристрої, що поєднують можливості роботи з аналоговими камерами та мережевими джерелами відео (IP-камерами).

Водночас вибір необхідної системи передачі, запису та зберігання відео вимагає оптимального підбору кількості одночасно обслуговуваних камер, швидкості передачі та запису, дозволу відеокадра, алгоритмів обробки та стиснення відеоданих, обсягу накопичувачів для зберігання та безлічі інших параметрів.

Розібратися в такому різноманітті навіть кваліфікованому фахівцю з безпеки, який не має специфічних знань – завдання непросте. Купити відеореєстратор, який повністю відповідає вимогам конкретного завдання, допоможуть співробітники нашої компанії. Багатий досвід, глибокі технічні знання, найвищий рівень кваліфікації кожного з членів колективу – ті фактори, які є запорукою успіху в цьому.

Ознайомившись із докладним технічним завданням, вивчивши всі особливості об’єкта та нюанси його життєдіяльності, наші фахівці підкажуть оптимальний варіант системи. При цьому наш клієнт отримує не лише інформаційну та консультативну допомогу, але й можливість купити необхідну апаратуру за привабливими цінами, вирішення проблем з її встановленням, налаштуванням, технічним обслуговуванням та подальшим її супроводом.

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.