?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження за периметром


Відеоспостереження за периметром

Відеоспостереження за периметром

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

ТОВ “Helios Strategia”  
ТОВ “Helios Strategia”
ТОВ “РЕНТЕХНО”  
ТОВ “РЕНТЕХНО”
ТОВ Агродім  
ТОВ Агродім
Інститут хімії НАН України  
Інститут хімії НАН України

Приватна та промислова територія завжди вимагає наявності високого рівня захисту та охорони. Добре сформований штат професійної охорони не завжди може стежити за кожним куточком периметра, тому на вулиці встановлюється система відеоспостереження з різними технічними засобами.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Відеоспостереження за периметром забезпечить особисту безпеку, убезпечить Вашу приватну територію або територію підприємства від небажаних гостей та захистить майно від зловмисників. IP камера відеоконтролю не тільки здійснить запис подій, що відбуваються, але й передасть відеоматеріал у будь-яку точку планети, використовуючи з’єднання з інтернетом.

Монтаж відеоспостереження забезпечує абсолютний контроль над будь-якою територією та об’єктом.

Периметр об’єкта може мати різну протяжність, як правило, досить суттєву. Це може бути відстань від кількох сотень метрів до кількох тисяч. Відеоспостереження периметра передбачає обмін інформацією між елементами системи на значних дистанціях.

Велика увага приділяється системі електроживлення. Її завдання – це забезпечення постійної функціональності всіх встановлених відеокамер за будь-яких погодних умов. Сучасне відеоспостереження території, яке встановлюється фахівцями нашої компанії, здатне працювати за будь-яких перепадів температури, за різного ступеня вологості.

Наша компанія надає обладнання з необмеженою масштабованістю. За бажанням можливе замовлення систем, які зчитують біометричні дані. І, звичайно, не можна забувати про варіанти, оснащені надійними датчиками руху, чутливість яких може налаштовуватись у міру необхідності. Якщо на територію періодично проїжджає транспорт, існує можливість встановити систему розпізнавання номерів автомобілів.

Перед тим, як встановити зовнішнє відеоспостереження по периметру території, вам необхідно чітко визначити завдання, які мають вирішуватися. До вас на об’єкт безкоштовно приїде наш спеціаліст. Він врахує всі ваші побажання, а потім запропонує вам найбільш відповідну конфігурацію обладнання.

Системи зовнішнього відеоспостереження працюють за певним принципом. Багато хто з них вимагає наявності оператора. Його завдання – це аналіз зображень, що надходять з камер спостереження, після того, як надходить тривожний сигнал. Подальші дії працівників охорони периметра залежить від реакції оператора. Картинка з відеокамер подається відразу на кілька моніторів, що дозволяє співробітникам бути постійно в курсі того, що відбувається на території.

Вуличне відеоспостереження, яке надає наша компанія, дозволяє використовувати всі можливості сучасних систем. Технічно досконалі датчики можуть відсівати всі перешкоди, у тому числі природного характеру, наприклад опади. Наші спеціалісти з встановлення та налаштування обладнання зроблять так, щоб кожна камера охоплювала максимальну зону огляду. Ми складаємо проектну документацію дуже точно.

Наша компанія дає тривалу гарантію на все відеоспостереження на вулиці, яке ви купуєте у нас.

Відеозвіти з реалізованих проєктів

 

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.