?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження за нянею


Відеоспостереження за нянею

Відеоспостереження за нянею

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Спостереження за нянею  
Спостереження за нянею

В даний час багато молодих сімей стикаються з необхідністю найму няні для своїх дітей. Сучасне життя таке, що дуже мало хто може дозволити собі не працювати, а повністю присвятити свій час дитині.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Бажання довірити дитину кваліфікованому спеціалісту-педагогу іноді стикається з грошовою проблемою. Тому люди можуть найняти няню, яка не має досвіду чи рекомендацій, а іноді – і тих, і інших.

Відеоспостереження за нянею дозволяє простежити за домашнім персоналом під час власної відсутності, і таким чином переконатися у безпеці власної дитини та наявності належного догляду за нею. Няня повинна бути обов’язково в курсі наявності спеціального обладнання, але в неї не буде жодного бажання ні нашкодити дитині, ні кинути її напризволяще, зайнятися власними справами. Так, відсівається безліч несумлінних співробітників.

Крім цього системи відеоспостереження домашнього типу дають можливість відстежувати стан квартири у вашу відсутність, тим самим запобігши крадіжкам.

Залишаючи своє чадо під опікою няні, кожен батько знаходить масу причин для занепокоєнь, адже пустити в будинок «чужої людини» і, тим більше, довірити дитину – дуже відповідальний крок. Навіть найкращим рекомендаціям не під силу розвіяти ці сумніви, тому на допомогу приходить відеоспостереження за нянею, яке дозволить Вам бути спокійним, перебуваючи поза домом.

Встановлена ​​система камер відеоспостереження за вихователем дитини завжди сприяє більш сумлінному і відповідальному підходу до роботи і перешкоджає спокусі вчинити будь-яке правопорушення. Замовивши необхідний комплект відеоконтролю в компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА», Ви зможете контролювати освітньо-виховний процес навіть на відстані. Система відеоспостереження – гарант безпеки Вашого малюка!

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.