?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження в торгівельному центрі


Відеоспостереження в торгівельному центрі

Відеоспостереження в торгівельному центрі

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Торгівельні центри стали приємним місцем проведення часу, де здійснює шопінг і відпочиває більшість сучасних людей. Відеоспостереження в торговому центрі – це важлива частина безпеки та контролю, оскільки забезпечується безпека всіх відвідувачів та збереження майна всіх магазинів, торгових рядів та закладів, що розміщуються на території торговельного центру.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

IP камери нададуть цілодобовий контроль зони паркінгу, входів / виходів, коридорів, службових приміщень, касових зон, зон для продажу, території торговельного центру, який дозволить виявити зловмисників та зупинити будь-яке завдання шкоди майну та інтер’єру центру.

Відеоспостереження в торговому центрі здатне реально забезпечити максимальну безпеку всіх відвідувачів без винятку. Люди, які точно знають те, що вони знаходяться під захистом, швидше виберуть саме ваш торговий об’єкт як мету свого відвідування.

Один із важливих моментів – це ретельний контроль над ситуацією на парковці. Сучасні системи спостереження є неймовірно ефективним засобом для профілактики угону автомобілів ваших клієнтів. Постійна зйомка дає можливість не лише попередити протиправні дії, а й своєчасно зреагувати співробітникам охорони на ймовірність скоєння крадіжки, заподіяння шкоди автомобілям або ж на напад на власника авто.

Ще одна найважливіша перевага встановлення відеоспостереження у торговому центрі – це можливість аналізу статистичної інформації. Камери дозволяють спостерігати за потоком відвідувачів у різні години. Це гарантія оптимізації трудового процесу та організації персоналу. Аналіз інформації з камер спостереження – це запорука ухвалення правильних управлінських рішень.

З обладнанням нашої компанії ви завжди зможете чітко стежити за поточною обстановкою на торговому об’єкті.

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.