?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження в офісі


Відеоспостереження в офісі

Відеоспостереження в офісі

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Компанія ДжейЛаб  
Компанія ДжейЛаб
Магазин “Батоша”  
Магазин “Батоша”
Театр “Чорний квадрат”  
Театр “Чорний квадрат”
Status Group  
Status Group

Віддалений менеджмент стає «партнером» багатьох компаній, оскільки використання сучасних технологій підвищує ефективність праці в процесі виробництва за мінімальних часових витрат. Більше того, встановлене відеоспостереження в офісі підвищує відповідальність персоналу, сприяє активному робочому процесу та сприятливій атмосфері всередині колективу.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Встановлення системи відеоспостереження дозволить Вам виключити випадки зникнення особистих речей відвідувачів чи співробітників, майна та документації компанії, а також можливий корпоративний шпигунство, оскільки всі працівники будуть під «пильнім» оком.

Відеоспостереження для офісу – це, зрозуміло, ще й запорука безпеки кожного співробітника. Особливо це стосується організацій, які мають справу із цінними активами. Однак, важливо пам’ятати, що згідно з чинними законами необхідно ознайомлення з ініціативою кожного члена колективу безпосередньо перед встановленням.

Наша компанія рекомендує комплексне проектування систем офісного відеоспостереження. Це означає монтаж камер спостереження та різних датчиків не тільки всередині приміщень, а й на парковках, у холах ліфтів, а також у вестибюлях. Машини на парковці будуть під постійним наглядом, а також встановлення на різних позиціях попередить появу зловмисників серед відвідувачів.

Ще одна найважливіша перевага систем відеоспостереження – це використання максимально ефективного тайм-менеджменту. Для цього достатньо провести аналіз даних, отриманих із камер. Обладнання дозволяє відстежувати робочий процес кожного члена робочого колективу, і навіть переконатися, що це чітко виконують свої робочі обов’язки. Особливо це ефективно, коли робота ведеться у нічні зміни.

Перед тим, як відбувається встановлення відеоспостереження в офісі, необхідно ретельно скласти проект. Це забезпечать наші фахівці від початку до кінця. Ми враховуємо різні нюанси, і в першу чергу розташування камер і різноманітних варіантів сигналізації. Установка камер відеоспостереження в офісі та всього супутнього обладнання проводиться досвідченими професіоналами з великим досвідом.

Ми точно розрахуємо необхідну кількість камер. Ми ніколи не обманюємо наших клієнтів, пропонуючи більше, ніж потрібно. У нас ви можете вибрати будь-які типи та моделі камер, а також інших комплектуючих пристроїв. Також нами обов’язково враховується склад обладнання для реєстрації даних та подальшого зручного перегляду зображення на відео. Саме так ми формуємо повноцінний монтаж відеоспостереження в офісі.

Перед тим, як розпочати установку, ми складаємо точну кошторис. Ви можете побачити, за що саме ви платите ваші гроші. Перевагою звернення до компанії полягає в тому, що в кінцеву вартість входить і обслуговування всієї системи.Системи відеоспостереження для офісу від нашої компанії – це високоякісне обладнання, за допомогою якого можна безперебійно стежити за безпекою.

Відеозвіти з реалізованих проєктів

 

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.