?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження в магазині


Відеоспостереження в магазині

Відеоспостереження в магазині

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Супермаркет “Наш край”  
Супермаркет “Наш край”
Салон Ременів  
Салон Ременів
Магазин “Батоша”  
Магазин “Батоша”

Щодня кількість мисливців за майном магазинів стрімко зростає. Професійна охорона має безліч способів розпізнавання злочинця, проте найбільш продуктивним способом захисту майна магазину є система відеоконтролю, яка не дозволить правопорушнику піти непоміченим.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Відеоспостереження в магазині застосовується з метою спостереження за торговими рядами, залами, касовими зонами та вітринами для запобігання крадіжкам, конфліктним ситуаціям та псуванню майна та інтер’єру торгового центру. Також, встановлюючи камери у підсобних та службових приміщеннях, керівник магазину отримує об’єктивну оцінку роботи співробітників та організації.

З чого складається система відеоспостереження

IP-видеонаблюдение

Основна причина того, що все більшій кількості торгових приміщень потрібне професійне відеоспостереження для магазину – це самообслуговування. Це дозволяє чітко оптимізувати торгівлю, але потребує забезпечення підвищеного рівня безпеки. Такі системи неймовірно зручні і для клієнтів, дозволяючи їм детально розглянути кожен вибраний продукт.

Встановлення систем спостереження дозволяє придбати власнику підприємства безперечну вигоду. Так, торгова площа використовується максимально ефективно. Обслуговуючий персонал отримує певний набір функцій.Ризик зазнати певних збитків у матеріальному плані у разі самообслуговування зростає дуже істотно. Деякі покупці можуть побачити, що в магазині досить легко отримати щось, не розплачуючись за цей продукт.

Встановлення відеоспостереження у магазині дозволяє виключити такі випадки, впливаючи на ситуацію превентивно. Системи дозволяють тактовно сповістити покупців про те, що за ними спостерігають.

Дуже важливо, що деяке обладнання має можливість запису на окремий жорсткий диск за допомогою такого пристрою, як відеореєстратор. Очікуваний обсяг архіву може вміщати себе зйомку не лише кількох робочих днів, а й одразу кількох тижнів.

Спеціальний вбудований веб-сервер може надсилати дані відео по локальній мережі або через Інтернет. Існує також можливість підключити охоронні контролери та датчики, щоб легко та просто керувати поворотними камерами. Подібні системи відеоспостереження гарантують надійність та простоту обслуговування. Плюс до всього, вони дуже компактні та практичні.

ВІДЕОЗВІТИ З ОБ’ЄКТІВ

 

 

Встановлення відеоспостереження практикується не лише у продуктових магазинах чи супермаркетах, їх можна зустріти у бутіках і навіть у невеликих павільйонах торгових центрів. Для таких приміщень достатньо лише кількох камер, які мають стандартну роздільну здатність, щоб забезпечити повноцінне стеження за всіма відвідувачами. Устаткування фіксує все, що відбувається всередині торгових залів.

Наша компанія пропонує вашій увазі першокласні системи відеоспостереження для магазинів. Кожен елемент обладнання – це високоякісний виріб, здатний працювати надійно та без перебоїв. Ми завжди працювали і працюємо лише з найкращими виробниками.

 

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік
комплект1
Комплектація № 1

Ціна: від 99 у.е.

1 внутрішня камера, 4-канальний реєстратор, витратні матеріали (кабель, блок живлення, конектори та ін.)

Монтаж та пуско-налагодження від 1000грн

 
 
Комплект2
Комплектація № 2

Ціна: від 127 у.е.

2 внутрішні камери, 4-канальний реєстратор, витратні матеріали (кабель, блок живлення, конектори та ін.)

Монтаж та пуско-налагодження від 1200грн

 
комплект3
Комплектація № 3

Ціна: від 196 у.е.

2 внутрішні камери, 2 вуличні камери, 4-канальний реєстратор, витратні матеріали (кабель, блок живлення, конектори та ін.)

Монтаж та пуско-налагодження від 1800грн

 
Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.