?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження для дому та дачі


Відеоспостереження для дому та дачі

Відеоспостереження для дому та дачі

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Приватний будинок с. Гнєдіно  
Приватний будинок с. Гнєдіно
Приватний будинок с.Гвоздово  
Приватний будинок с.Гвоздово
Будинок у Пущі-Водиці  
Будинок у Пущі-Водиці
Заміський приватний будинок  
Заміський приватний будинок
Будинок у с. Віта Поштова  
Будинок у с. Віта Поштова

Дачі та приватні будинки, розташовані за містом, завжди становитимуть інтерес для злодіїв та інших зловмисників. Справа в тому, що не завжди люди мешкають тут постійно. Стати набагато спокійнішим за збереження своєї заміської резиденції можна, встановивши домашнє відеоспостереження.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Відеоспостереження для приватного будинку та дачі– актуальна послуга, яка стала життєвою необхідністю та потребою, оскільки спокійне заміське життя завжди можуть порушити зловмисники. Адже гарний і впорядкований будинок наче магніт притягує недоброзичливців.

Встановлення відеоспостереження в будинок дозволить Вам відстежити будь-яке проникнення, запобігти правопорушенню, а також уникнути чи вирішити конфліктні ситуації з сусідами чи гостями, оскільки запис із встановлених камер спостереження легко відобразить дійсність.

Основним об’єктом відеоспостереження приватного будинку або дачі є периметр, внутрішня територія приватного будинку та під’їзний шлях до котеджу. Для посилення контролю безпеки, ми також пропонуємо клієнту додатково купити установку системи відеоспостереження для будинку всередині котеджу.

Встановлення камер спостереження в будинку, на вхідні двері, входи в підвал, аварійний вихід дозволить Вам забезпечити додатковий ступінь безпеки Вашої родини та збереження майна.

У чому головна перевага у монтажі системи відеоспостереження для дому?

Насамперед – це віддалений контроль за вашою власністю 24 години на добу. Не важливо, в якій країні чи місті Ви знаходитесь. Сучасна система відеоспостереження для дому дозволяє через інтернет віддалено контролювати ваш об’єкт. Для вашої системи відеоспостереження фахівці нашої компанії зможуть встановити спеціальний додаток на мобільний телефон або планшет за допомогою якого ви зможете віддалено спостерігати за приватним будинком або дачею.

Також встановлення відеоспостереження в заміському будинку – це можливість відстежувати ситуацію не тільки на Вашій ділянці, але і на дорогах, під’їзді до вашої території. Фахівці нашої компанії здатні мінімальною кількістю встановити відеокамери додому так, щоб вони охоплювали якнайбільше простору, тим самим ми можемо заощадити Ваш бюджет на проекті в цілому. У цьому вам допоможе розробка проекту і прорахунок кошторисної документації. Замовити проект системи відеоспостереження в SMART-BEZPEKA – це дуже правильний підхід з погляду економії бюджету на всьому проекті в цілому, коли ми вже приступимо до прокладання кабелю, монтажу камер та пусконалагоджувальних робіт. У процесі, коли здійснюватиметься монтаж відеокамер до будинку, ми ще раз ретельно узгоджуємо цей момент із замовником.

Наші відеозвіти з реалізованих проєктів

 

 

У нас можна купити відеоспостереження для дому та дачі, яке відповідатиме всім вимогам безпеки. Сучасні відеокамери оснащуються спеціальними датчиками, що реагують виключно на рух. Це дозволяє економити не тільки обсяг вбудованої пам’яті, але й електроенергію, оскільки камери та реєстратор працюватимуть з важливою інформацією виключно за детекцією руху.

У нас Ви можете підібрати системи відеоспостереження для дому, що включають: відеокамери, реєстратори та інше додаткове обладнання, які відповідають усім кліматичним умовам регіону м. Києва і не тільки. Більшість устаткування працює у температурному режимі від -40°С до +55°С.

У нашій компанії Ви маєте можливість замовити послугу «Виїзд фахівця на об’єкт». Дана послуга безкоштовна, якщо ваш приватний будинок знаходиться в межах м. Ми з радістю готові виїхати до Вас і підібрати найкраще домашнє відеоспостереження для дому та дачі. Фахівці Смарт-Безпеки завжди підберуть вам оптимальну конфігурацію обладнання. Ви можете бути впевнені в тому, що наш багаторічний досвід дозволить підібрати та запропонувати лише найкращі системи відеоспостереження за заміськими об’єктами!

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

 

Хотілося б трохи докладніше розкрити тему: які взагалі бувають системи відеоспостереження для приватного будинку, чим вони відрізняються, що зараз у тренді і на якій з них зупинити свій вибір?

Система відеоспостереження поділяється на два види – IP відеоспостереження та цифровий аналог.

Розкажемо докладніше про плюси та мінуси системи IP відеоспостереження для приватного будинку.

Перевага IP систем:

 • головний жирний плюс цієї системи відеоспостереження – це високоякісна картинка зображення, яку транслюють встановлені IP відеокамери додому. IP камери для дому візуально не чим не відрізняються від аналогових HDCVI камер або TURBOHD відеокамер. IP камера для будинку має головну особливість – це матриця, а саме новітня технологія, яка дозволяє на виході мати настільки чітку картинку, що ми маємо можливість ідентифікувати такі дрібні деталі як грошові купюри, номери автомобілів, написи на коробках, деталі одягу та багато іншого.

Недоліки IP камери для дому:

 • можна відзначити такий пункт, як фінансова складова. У порівнянні з аналоговими HDCVI або Turbo HD, монтаж айпі відеоспостереження для дому вийде на 25% дорожче в контексті всього проекту загалом. Основна причина великого бюджету – це відеокамери, відеореєстратор, які через свої параметри дорожчі за аналогове HD обладнання. Так само через високоякісні картинки, які дають камери, необхідно купити жорсткий диск з більшою ємністю для зберігання відеоархіву;
 • потреба у високошвидкісному інтернеті, т.к. високоякісне зображення IP відеокамери для дому перевантажують трафік, канал передачі даних; високоякісних картинок, які дають камери, необхідно купити жорсткий диск з більшою ємністю для зберігання відеоархіву.

Перевага установки відеокамер у приватний будинок HD аналогових систем відеоспостереження:

 • низька вартість порівняно з вищезгаданою IP-системою для дому;
 • швидкість інтернету для цієї системи відеоспостереження може бути на 20% нижчою в порівнянні з IP системою.

Недоліки монтажу відеоспостереження для дому аналогових HD систем:

 • головний мінус, якщо ви купуєте відеокамери з роздільною здатністю 1МП будьте готові, що обличчя перехожого ви зможете ідентифікувати на відстані не більше 10м від місця, де встановлена ​​камера. Цей параметр можна покращити, якщо ви придбаєте камери з роздільною здатністю 2МП, але в будь-якому випадку дана система відеоспостереження буде програвати в порівнянні з IP системою.

 

Якість зйомки HDCVI камери

Якість зйомки HDCVI камери

Якість зйомки IP камери

Якість зйомки IP камери

 

Що стосується рекомендації компанії Smart-Bezpeka, то ми однозначно будемо вам пропонувати зупинити свій вибір та купити IP відеоспостереження для дому у Києві та інших містах цього стандарту, оскільки майбутнє саме за цим продуктом. Далі вже все залежить від вашого гаманця.

Всі проектні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи проводяться нами від початку і до кінця, тобто ми та компанія, яка робить відеоспостереження під ключ у Києві та по всій Україні. Після закінчення проекту ми пропонуємо клієнту купити абонентське обслуговування для всієї системи відеоспостереження. Будь-яка система відеоспостереження для дому, навіть та яка стоїть ще на гарантії, вимагає регламентних робіт для безперебійної роботи. Регламентні роботи включають: оновлення програмного забезпечення, чищення камер від вологи та пилу, діагностику всієї системи відеоспостереження і так далі. Ви також можете замовити в нашій компанії сервісне обслуговування після 12 місяців, ми здійснюємо високоякісне, а головне швидке, що дуже актуально для м. Києва пост-гарантійне технічне обслуговування для приватних будинків.

Інсталяційна компанія «СМАРТ-БЕЗПЕКА» радить Вам використовувати тільки перевірені, сертифіковані та новітні системи відеоспостереження для приватного будинку та дачі, які може запропонувати наша компанія. Таким чином, ви уникнете не якісного «ноуенейм» обладнання, яке в наш час поставляється в неймовірних обсягах з Китаю. Для прикладу, наша фірма рекомендує використовувати системи відеоспостереження бренду DAHUA або HIKVISION – це системи відеоспостереження міжнародного масштабу. Дану продукцію можна зустріти по всій Європі: у Франції, Німеччині, Польщі, Іспанії та інших країнах.

У нашій компанії Ви можете замовити відеоспостереження для дому у Києві та по всій Київській області. Смарт-Безпека також здійснює монтаж відеоспостереження для приватних будинків по всій Україні. На нашому сайті в розділі «клієнти та роботи» ви можете ознайомитись з реалізованими проектами зі встановлення відеоспостереження для приватних будинків та дач. З 2008 р. ми на ринку та серед успішно закритих об’єктів по системах безпеки їхня кількість становить 62 приватні будинки.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.