?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження на складі


Відеоспостереження на складі

Відеоспостереження на складі

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Деревообробне виробництво  
Деревообробне виробництво
ПАТ Завод “БІЛЬШОВИК”  
ПАТ Завод “БІЛЬШОВИК”
ТОВ SJ Профіль  
ТОВ SJ Профіль

Виробничий склад – це не тільки місце зберігання великої кількості товарів, а й місце скупчення досить великої кількості людей, що потребує постійного контролю. Відсутність контролю роботи, як правило, «спокушає» персонал не виконувати свої обов’язки і прихопити з собою товар, що неправильно лежить. Тому встановлення відеоспостереження допоможе постійно контролювати дії співробітників, уникаючи ситуацій із псуванням продукції, дрібного крадіжки та крадіжок великих масштабів.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Відеоспостереження на складі дозволить Вам:

 • цілодобово контролювати роботу співробітників та їх переміщення;
 • стежити за переміщенням продукції, товарів або вантажів, запобігаючи її розкраданню та псуванню;
 • безперервно вести внутрішній відеоконтроль та відеоконтроль периметра складу у будь-який час;
 • створити архів відеоматеріалів;
 • контролювати роботу компанії в будь-якій точці планети, переглядаючи матеріали відеоспостереження складу через Інтернет;
 • успішно передавати дані спостережень до офісу через мережу.

Компанія Smart-Bezpeka забезпечує вам абсолютно безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт. Майстер розгляне всі можливі варіанти встановлення та запропонує найоптимальніший. Ви можете не сумніватися, що запропоноване відеоспостереження на складі та його конфігурація будуть чітко відповідати всім вашим вимогам та потребам.

Ви отримаєте повну консультацію щодо підбору та встановлення обладнання. Кожен з наших співробітників має дуже високу кваліфікацію, набуту не тільки завдяки профільній техніці, але і за рахунок багаторічного досвіду роботи. Проектна документація розробляється високому професійному рівні. Будь-які помилки повністю виключені. Ваше відеоспостереження для складу завжди працюватиме в потрібному вам режимі.

Ми працюємо виключно з найкращими виробниками систем відеоспостереження. Це дозволяє нам гарантувати найвищу якість та надійність кожного елемента.

Установка відеоспостереження на складі, а також пуск та налагодження обладнання проводяться нашою компанією під ключ. Ми забезпечуємо для вас та вашої організації повноцінне гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх змонтованих нами систем.

 

Відеозвіти з реалізованих проєктів

 

 

Якщо ми переконали, що Вам потрібна система відеоспостереження для складу, тоді дзвоніть до нашої компанії! СМАРТ-БЕЗПЕКА ЛТД – це надійний постачальник послуг!

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.