?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Відеоспостереження через інтернет


Відеоспостереження через інтернет

Відеоспостереження через інтернет

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

ТОВ “Helios Strategia”  
ТОВ “Helios Strategia”
ТОВ “РЕНТЕХНО”  
ТОВ “РЕНТЕХНО”
ЖК Зарічний  
ЖК Зарічний
RIT  
RIT

Технології сучасного світу тепер надають нам можливість віддаленного керування своїм будинком через всесвітнє павутиння, наприклад, сигналізація та освітлення тепер вмикається/вимикається та регулюється на відстані. Більше того, ми можемо переглядати відеоматеріали камер, встановлені в іншій державі.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Відеоспостереження через Інтернет – це постійний контроль роботи підприємств, компаній, організацій або спостереження за ситуацією у приватних володіннях. Встановивши відеоконтроль для підприємства, Ви проконтролюєте всі виробничі процеси, не відвідуючи робоче місце. Системи спостереження через інформаційне середовище нададуть Вам доступ до матеріалів відеоконтролю, де б Ви не знаходилися – комп’ютер або смартфон оперативно проінформує про кожну зміну в роботі камер спостереження та збереже матеріали відеоконтролю.

Віддаленне відеоспостереження через Інтернет з кожним днем ​​стає все більш популярним і затребуваним. Сучасний інтернет дозволяє вести одночасне відстеження обстановки відразу з кількох камер без найменшої втрати швидкості. Спеціальні IP камери мають можливість копіювання даних на внутрішню пам’ять, а також на зовнішній жорсткий диск HDD вибраного об’єму.

Якщо ви вирішили придбати зручне відеоспостереження через Інтернет, вам варто звернути увагу на комплекти обладнання, розміщені в наших каталогах. Ми маємо дуже великий асортимент різних систем, що підходять під будь-які обставини.

Наш спеціаліст приїде до вас і абсолютно безкоштовно оцінить ситуацію. Його завдання на підготовчому етапі – це ретельний аналіз усіх можливостей розміщення відеокамер у різних місцях. Ми підбираємо оптимальну конфігурацію, яка точно підійде до ваших вимог.

Вам не доведеться хвилюватися про те, наскільки чітко працюватиме встановлене обладнання. Ми робимо професійний високоякісний монтаж, а також наступне налагодження та пуск. Ви можете не сумніватися у високій якості кожного елемента, а також у тому, що система відеоспостереження через Інтернет працюватиме без перебоїв протягом усього терміну експлуатації.

Доступ до камер з мобільного телефону

 

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.