?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Супутниковий та GSM зв'язок


Супутниковий та GSM зв’язок

Супутниковий та GSM зв’язок

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Якісна та надійна робота будь-якої системи безпеки, будь то система «Розумний дім», пожежна або охоронна сигналізація часто залежить від якості передачі інформації. На сьогоднішній день великою популярністю користуються прилади, що працюють на основі бездротової технології передачі даних, тому що вони не вимагають прокладання кабелів і набагато функціональніші у використанні. Але, незважаючи на всі переваги GSM зв’язку, вона має свої проблеми такі як: мертві зони, погана якість передачі або її відсутність. Це може залежати від місця знаходження об’єкта, наприклад, далеко від населеного пункту, або, навпаки, в оточенні багатоповерхових будинків, де перегородки, товсті стіни та матеріали, що відбивають, заважатимуть прямій передачі сигналу. У таких випадках допоможе покращити сигнал прийому GSM репітер.

Довірте монтаж професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Де можна встановити GSM підсилювач для покращення стільникового зв’язку?

– В офісних центрах;

– Торгові центри;

– квартири та приватні будинки;

– На складах або ангарах;

– У підвалах та цокольних приміщеннях.

Також репітер можна встановити в будь-якому іншому місці, де необхідно покращити якість сигналу або розширити його, для покриття всієї території об’єкта.

З чого складається комплект GSM репітера?

GSM-звʼязок

Кожен комплект посилення стільникового зв’язку містить у собі кілька елементів, а саме: – Репітер або підсилювач – покращує рівень сигналу та усуває перешкоди; – Зовнішня антена – відповідає за прийом сигналу від центральної вежі, що встановлюється на вулиці; – Внутрішня антена – відповідає за зв’язок у приміщенні, її встановлюють усередині будівлі; – Кабель – необхідний з’єднання всіх елементів. Кожен комплект зібраний найкращими фахівцями із сумісних між собою приладів, тому вони всі відповідатимуть одній частоті та потужності. Також «Смарт Безпека» пропонує прилади лише від найкращих та неодноразово перевірених на практиці брендів. Нижче на сторінці ви можете побачити та вибрати обладнання, представлене в нашому інтернет-магазині.

Фотозвіти останніх виконаних проєктів

 

Встановлення GSM репітера в приватному будинку

 

 

Встановлення GSM репітера в офісі

 

Які підсилювачі мобільного сигналу існують на сьогодні?

Сьогодні на ринку представлений великий вибір підсилювачів зв’язку і перед тим як визначитися який саме встановити, необхідно розібратися, які вони бувають і чим відрізняються один від одного.

Перше на що слід орієнтуватися, так це частота діапазону, яка використовується найближчою до вашого об’єкта вежею. Підсилювач мережі мережі може підтримувати такі діапазони: GSM900, GSM1800, UMTS2100, UMTS2500. Наступним пунктом стане, то з якою метою буде використаний репітер: для передачі голосового сигналу або інтернет.

Мобільний зв’язок, як правило, підтримує три різні частоти, а саме: 900МГц, 1800МГц, 2100МГц. Інтернет же працює на інших, 3G і 4G матимуть частоти UMTS 2100 і 2500. Варто зауважити, що досить часто проводитися монтаж підсилювача gsm сигналу, що забезпечують одночасний прийом двох різних діапазонів, що дозволяє заощадити гроші та час на встановлення кількох приладів.

Підсилювачі сигналу мережі також можуть відрізняти вихідну потужність, від якої залежатиме дальність покриття. Чим більше площа, тим потужніший вам потрібен прилад, який зможе забезпечити надійним зв’язком усю територію. При покупці варто робити вибір у бік потужніших приладів, навіть якщо відповідно до інструкції ви бачите, що цієї моделі має бути достатньо. Найчастіше виробник вказує параметри роботи пристрою в ідеальних умовах, які на практиці зустрічаються рідко, тому краще відразу купити потужніший підсилювач мобільного зв’язку, щоб не змінювати його згодом. Для отримання реальних даних про параметри, які видаватиме прилад на вашому об’єкті, рекомендуємо звернутися до фахівця або самостійно вибрати пристрій з потужністю більше на 30%.

У цьому відео ми розповімо:

 • Які бувають gsm репітери?
 • У чому різниця між підсилювачами мобільного зв’язку?
 • Який купити gsm репітер краще?
 • Як підібрати підсилювач gsm?

Відеозвіт з реалізованого проєкту

Скільки коштуватиме встановлення системи посилення?

Вартість монтажу репітера GSM може залежати від декількох факторів, тому точну вартість можна дізнатися тільки після оцінки об’єкта, умов роботи та техніки, що використовується. Кожен проект є унікальним і вимагає до себе індивідуального підходу, тому тільки після повної оцінки майбутніх робіт, ви зможете дізнатися остаточну ціну.

До основних факторів, що впливають на ціну відносяться такі пункти:

– Модель та марка обладнання;

– Необхідність демонтажу та подальшого монтажу елементів, що заважають установці;

– Особливості погодних умов;

– Технічні особливості об’єкта;

Якщо у вас виникли будь-які питання, зв’яжіться з нашими менеджерами, і вони нададуть вам детальну інформацію про окремі послуги та ціни.

Замовляйте встановлення GSM підсилювачів у нас, і ви гарантовано отримаєте якісний сервіс, надійне обладнання від провідних виробників та гарантії на тривалий період. «Смарт Безпека» – це завжди висока якість робіт!

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Як відбувається встановлення підсилювача сигналу мобільного зв’язку?

Підсилювач GSM відноситься до дорогих і складних систем, тому його встановлення завжди краще довірити фахівцям, щоб випадково не пошкодити репітер під час монтажу. Крім того, його підключення та налаштування теж вимагають професійних знань. У нас ви можете не тільки купити підсилювач мобільного зв’язку в Києві, але й замовити його встановлення у досвідчених фахівців. Ми уважно підходимо до вибору всього обладнання, особливостей об’єкту та побажань замовника, тому ви завжди можете розраховувати на максимальний результат.

Процес встановлення підсилювача GSM включає наступні етапи:

 • Виїзд на об’єкт та оцінка його фахівцем.
 • Обговорення із замовником точки встановлення та узгодження схеми прокладання кабелів.
 • Складання технічного завдання та узгодження кошторису.
 • Проведення монтажних робіт та налаштування обладнання.
 • Тестування та коригування системи, за потреби.
 • Здавати об’єкт відповідальній особі.

По закінченні монтажу ви отримаєте гарантію на все придбане у нас обладнання та проведені роботи.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.