?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Технології "Розумний дім"


Технології “Розумний дім”

Технології “Розумний дім”

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наша компанія пропонує вам систему, яка забезпечить повноцінне функціонування всіх домашніх приладів – електричних, кліматичних та інших.

Система «розумний дім» передбачає наявність всього одного пульта, за допомогою якого здійснюється керування всіма інженерними елементами, а також безпосереднє спостереження за ними.

Ця технологія покликана забезпечувати максимально комфортне та зручне проживання для всіх членів сім’ї. Крім того, вона дозволяє суттєво економити на енергетичних ресурсах. Це найнадійніші та найфункціональніші системи на сьогодні.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Основні функції системи «Розумний дім»

розумний дім, Київ

Функціонування системи засноване на взаємодії різних елементів. Щоб ви могли оцінити всі можливості системи, досить просто зв’язатися з нами. Наші фахівці проведуть детальну консультацію, щоб ви перейнялися всіма перевагами, які ви отримаєте після встановлення обладнання.

До основних функцій та здібностей технології відносяться:

 • керування електричними приладами;
 • регулювання кліматичного обладнання;
 • керування вентиляційними системами;
 • керування системами поливу;
 • регулювання роботи басейну;
 • функція «мультирум»;
 • контроль систем відеоспостереження;
 • керування акустичними системами.

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Всі ми встановлюємо побутову техніку для того, щоб жити з максимальним комфортом. Завдяки сучасним приладам ми суттєво економимо власний час. «Розумний дім», ціна якого в нашій компанії дуже вигідна, є поєднанням практичності та високих технологій.

Система дає можливість легко та швидко справлятися з керуванням домашньою електротехнікою. При установці автоматичного режиму система сама бере на себе управління побутовими приладами, одночасно скорочуючи споживання електроенергії на третину.

«Розумний дім» від нашої компанії здатний створювати та підтримувати ідеальний для вас мікроклімат. Функціонування забезпечується узгодженням роботи кондиціонерів, газових або електричних котлів, підлог з підігрівом, радіаторів та інших кліматичних приладів.

Ручне управління не дозволяє уникнути маси незручностей, таких як регулярне налаштування відповідно до погодних умов, поточних температурних показників, часу доби і так далі. Технологія «Розумний дім» здійснює управління повністю автоматичному режимі. Достатньо пари натискань кнопок на універсальному пульті, щоб запустити роботу.

Система здатна ефективно керувати вентиляцією. Це гарантія постійного надходження свіжого повітря всередину приміщень. Регулювання здійснюється з того самого пульта.”Розумний будинок”, купити який ви можете у нас, здатна керувати акустичними або відеосистемами. Сигнали приймаються абсолютно від будь-яких джерел, розташованих по всьому периметру будинку.

Дуже корисна функція системи переважно для заміських будинків – це регулювання системи поливу. Достатньо задати потрібен час і «розумний будинок» завжди вчасно поливатиме присадибну ділянку саме там, де це потрібно.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.