?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Встановлення систем відеоспостереження - ціна на проектування та монтаж


Встановлення систем відеоспостереження – ціна на проектування та монтаж

Встановлення систем відеоспостереження – ціна на проектування та монтаж

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Приватний будинок с. Гнєдіно  
Приватний будинок с. Гнєдіно
ТОВ “Helios Strategia”  
ТОВ “Helios Strategia”
ТОВ “РЕНТЕХНО”  
ТОВ “РЕНТЕХНО”
Магазин “Батоша”  
Магазин “Батоша”
Банк "Кредит Агріколь"  
Банк "Кредит Агріколь"
Театр “Чорний квадрат”  
Театр “Чорний квадрат”
Status Group  
Status Group
GOODWine  
GOODWine

На сьогоднішній день системи відеоспостереження у Києві – важлива частина повсякденного життя кожної людини. Камери таких систем можна зустріти повсюдно – на міських вулицях, в офісних центрах та банківських відділеннях, торгових залах гіпермаркетів, виставкових центрах та картинних галереях, спортивних залах та кінотеатрах, виробничих та складських приміщеннях. Все частіше системами відеоспостереження обладнуються квартири, приватні будинки та офіси. Існуючі системи відеоспостереження ?діляться на три типи: АНАЛОГ, HDCVI/TURBO HD та IP.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

З чого складається система відеоспостереження

IP-відеоспостереження

Які системи відеоспостереження існують сьогодні?

Аналогові системи відеоспостереження досі мають популярність, незважаючи на те, що деякі знаходять їх морально застарілими. Затребуваність у таких системах тримається, насамперед, вартості систем. Їх вартість значно нижча, ніж у більш сучасних варіантів.До того ж знайти фахівця з роботи саме з аналоговими системами відеоспостереження дуже просто. Системи відмінно підходять для невеликих громадських закладів, будинків та котеджів. Єдиний мінус – наявність відеореєстратора.

HDCVI/TURBO HD – це системи відеоспостереження щодо нового формату. По суті, це відкритий стандарт передачі даних у високій роздільній здатності обладнання, збільшена дальність передачі сигналу, покращена якість деталізації відео.Не можна також забути про таку важливу особливість, як відносно простий монтаж та експлуатація. Така система відеоспостереження, ціна якої невелика, добре показала себе на різних об’єктах.IP системи відеоспостереження можуть бути провідними та бездротовими. Саме вони повсюдно витісняють аналогові.

Головні відмінності таких систем – це легкий та швидкий монтаж, просте налаштування, значна функціональність і, звичайно, чудова якість зображення. Вартість IP систем відеоспостереження вища, ніж вартість аналогових систем, однак, це з лишком окупається можливостями.

Не можна не відзначити легкість інтеграції таких систем. Це означає, що їх можна монтувати разом із іншими системами контролю. IP камери не потребують постійного технічного обслуговування на відміну від двох попередніх варіантів.

Де ми встановлюємо відеоспостереження?

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НА СКЛАДІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НА СКЛАДІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В КОТТЕДЖАХ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В КОТТЕДЖІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ГОТЕЛЯХ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ГОТЕЛЯХ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В МАГАЗИНІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В МАГАЗИНІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В БАНКУ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В БАНКУ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ОФІСІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ОФІСІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В АВТОСАЛОНІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В АВТОСАЛОНІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НА МИЙЦІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ НА МИЙЦІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА АВТОСТОЯНКОЮ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА АВТОСТОЯНКОЮ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ПІДЇЗДІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ПІДЇЗДІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ТОРГІВЕЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В ТОРГІВЕЛЬНОМУ ЦЕНТРІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В СПОРТИВНИХ КОМПЛЕКСАХ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В СПОРТИВНИХ КОМПЛЕКСАХ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В РЕСТОРАНІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В РЕСТОРАНІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА НЯНЕЮ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА НЯНЕЮ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В КВАРТИРІ

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В КВАРТИРІ

Відеозвіти з реалізованих проєктів

 

 

 

Купити систему відеоспостереження у Києві – ціна на встановлення, монтаж

Встановлення відеоспостереження, ціна якої розраховується індивідуально під кожен об’єкт, значно зменшує ризики проникнення, стороннього доступу до будь-яких документів, що становлять комерційну цінність для організації. До того ж, постійний контроль на робочому місці знижує можливість використання співробітниками офісів стороннього програмного забезпечення або мережевих ресурсів, які можуть призвести до проникнення в локальні мережі організації.

Пам’ятайте, що встановлення відеоспостереження (Київ), ціна якої може, на перший погляд, здатися досить витратною, чи то велике підприємство, приватна фірма чи житлове приміщення, окупається багаторазово!

Але для цього необхідні грамотне проектування системи, оптимальний вибір кількостей та типів використовуваного обладнання, якісна установка та кваліфікований супровід. Все це в повному обсязі можуть отримати клієнти нашої компанії, які замовлять у нас встановлення системи відеоспостереження.Як ви вже зрозуміли, купити систему відеоспостереження в Києві – означає придбати ряд додаткових послуг.

Від чого залежить вартість монтажу системи відеоспостереження?

Монтаж системи відеоспостереження, ціна якого залежить від низки чинників — одна з головних спеціальностей нашої компанії. Ми працюємо на цьому ринку вже багато років, тому зуміли накопичити зарядний досвід, що дає нам змогу гарантувати якість, надійність, а головне безпеку.

Комплексні проектні роботи — це завдання нелегке. Тут враховуються як особливості об’єкта, а й особливості самого устаткування. Надаємо Вашій увазі широкий асортимент найрізноманітніших моделей систем, які підійдуть для найрізноманітніших приміщень.

Ви можете використовувати відеоспостереження  в Києві для забезпечення безпеки квартири, заміського будинку, закладу громадського харчування, банку, магазину, супермаркету, автомобільної стоянки, промислового об’єкту.

Монтаж відеоспостереження, ціни на який варіюються,  як правило, залежно від характеру об’єкта, де відбувається установка, вимагатиме максимально докладного технічного завдання. Саме завдання мені включає ряд обов’язкових пунктів, кожен з яких, так чи інакше, позначиться на кінцевій вартості.

Головні фактори, що впливають на ціну — це:

 • специфіка технічних умов встановлення на певному об’єкті;
 • необхідна кількість камера спостереження;
 • час року, коли проводиться монтаж;
 • необхідність демонтажу та подальшого монтажу різних елементів інтер’єру;
 • модель та торгова марка обладнання.

Якщо ви вирішили купити повноцінну систему спостереження, обов’язково варто враховувати характер об’єкта, де передбачається встановлення. Об’єкт може бути дуже складним у технічному плані. Наприклад, це може стосуватися прокладання кабелю, монтажу короба, монтажу самих камер спостереження.

Вартість послуги збільшиться, якщо мають бути висотні роботи. Для їх здійснення необхідне залучення спеціально навчених професіоналів, які мають спеціалізоване обладнання. Варто зазначити, що в умовах морозу розцінки також трохи збільшуються.

Встановлення камер відеоспостереження здійснюється нами з будь-якою кількістю приладом стеження. Необхідно мати на увазі, що, чим більше камер, тим вартість установки буде вищою.

Особливим фактором, що впливає на підсумкову суму, є необхідність демонтажу різних елементів інтер’єру. Як приклад можна навести демонтаж і подальший монтаж декору, плінтусів, натяжних стельових конструкцій, різних гіпсокартонових конструкцій.

За наявності на об’єкті повноцінного ремонту спеціалісти  здійснює свою роботу максимально чисто, однак їм доводиться робити для цього додаткові дії, що в деяких випадках може вплинути на розцінки. Бажано робити замовлення на стадії, коли об’єкт ще не підлягав кінцевій косметичній обробці. Це дозволить вам заощадити.

Будь-яка система відеоспостереження, ціна якої залежить ще від виробника обладнання, встановлюється нами в найкоротші терміни в повній відповідності до всіх ваших вимог. Ми завжди знайдемо для вас індивідуальне рішення!

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Встановлення та монтаж систем відеоспостереження відбувається у декілька етапів:

 • Огляд об’єкта, де потрібний монтаж
 • Аналіз технічних та економічних вимог до системи, що встановлюється
 • Складання технічного завдання
 • Узгодження документації із замовниками та спеціальними органами нагляду
 • Монтаж та налаштування обладнання та ПЗ
 • Заходи з випробування системи з моделюванням подій
 • Коригування та подальша здача об’єкта
 • Консультація з експлуатації системи

Якщо ви замовляєте монтаж систем відеоспостереження у Києві у нас, ви можете бути впевнені у надійності її роботи. Ми здійснюємо роботи будь-якої складності. Перед монтажем ми складаємо оптимальний для вашого об’єкта проект, який чітко відповідатиме вашим запитам. Усі важливі для спостереження зони постійно під наглядом.

Вартість встановлення відеоспостереження залежить від різних факторів. Наша компанія займається монтажем камер відеоспостереження в будь-якому зручному для вас місці.

Крім складання проєкту, до наших послуг входять наступні позиції:

 • монтаж вуличних камер;
 • встановлення камер відеоспостереження у приміщенні;
 • установка, підключення, налагодження та пуск цифрових IP систем;
 • підключення та налаштування відеореєстраторів;
 • монтаж кабельних систем;
 • налаштування програмного забезпечення систем відеоспостереження;
 • модернізація застарілого відеоспостереження.

Установка відеоспостереження в Києві від нашої компанії “СМАРТ БЕЗПЕКА” включає докладне навчання всім функціям та демонстрацію всіх можливостей системи. Ви отримаєте наочне уявлення про те, як саме працює система. У дії ви зможете побачити її вже на етапі налаштування. Ми розповімо вам, як приймати рішення у разі непередбачених ситуацій.

Функції цих систем важко недооцінити:

 • Забезпечення безпеки.

Часто однієї згадки про відеоспостереження буває достатньо, щоб запобігти злочину. Якщо непоправне все ж таки трапилося, неупереджена фіксація того, що сталося камерами, дозволяє не тільки розібратися в обставинах справи, а й знайти учасників і винуватців подій, у деяких випадках – пом’якшити наслідки (наприклад, повернути викрадений автомобіль). Встановлення відеоспостереження у Києві ефективно вирішує питання забезпечення безпеки людей та збереження матеріальних цінностей та коштів.

 • Організація процесу праці та взаємовідносин у колективі.

Встановлення систем відеоспостереження на підприємствах та в організаціях дозволяє здійснювати постійний ефективний контроль за використанням працівниками робочого часу, дотриманням трудової дисципліни; вирішувати спірні питання та конфліктні ситуації. Це підвищує віддачу колективу, що призводить до значної економії коштів підприємства.

 • Вирішення питань інформаційної безпеки та збереження комерційної таємниці.

Весь обсяг робіт – починаючи від виїзду фахівця на місце встановлення, закінчуючи продажем кращого обладнання за привабливою ціною, установкою та налаштуванням апаратури виконується професіоналами найвищого класу, з урахуванням побажань замовника та специфіки об’єктів. Можливість купити відеоспостереження у Києві — реальний шанс убезпечити житлове та комерційне приміщення від протиправних дій третіх осіб.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.