?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Сервісне обслуговування


Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Регулярне обслуговування систем безпеки – це запорука того, що складне комплексне обладнання чітко працюватиме і виконуватиме свої головні функції. Таку послугу надає наша компанія. Ми проводимо різні заходи, спрямовані на підтримку працездатності всіх елементів.

Разом з вами ми виберемо певну періодичність проведення робіт, яка залежатиме від різновиду встановленої у вас системи.

Довірте ремонт та обслуговування систем безпеки професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Обслуговування охоронних систем включає такі процедури:

 • ретельна перевірка кріплень;
 • перевірка функціонування елементів оповіщення;
 • тестування переходів та гнучких з’єднань;
 • тестування джерел живлення;
 • перевірка звукових приладів оповіщення;
 • тестування працездатності світлових елементів;
 • ремонт сигналізації (Київ).

Перевірка кріплень – це один з найважливіших етапів, які обов’язкові при технічному обслуговуванні. Дуже важливо, щоб кожен прилад був надійно закріплений на вертикальних та горизонтальних поверхнях. Справа в тому, що кріплення мають властивість розслаблятися, а це негативно відбивається на роботі.

Ми здійснюємо ретельну перевірку всіх елементів оповіщення, а також всіх з’єднань та переходів. Якщо хоч одну поломку виявлено, то нами проводиться ремонт охоронних систем.

Регулярне обслуговування та ремонт пожежних
систем та пожежної сигналізації

Ще одна спеціальність нашої компанії – це обслуговування пожежних систем. Ми проводимо масу робіт із забезпечення їхньої працездатності та нормального функціонування. В обов’язковому порядку проводиться зовнішнє обстеження кожного елемента щодо механічних пошкоджень, появи корозії, наявності бруду всередині, наявності пошкоджень кріплень і контактів.

Далі, нами перевіряться центральна панель управління, а також все обладнання периферії. До останнього відносяться всі наявні датчики, звукові та мовні пристрої оповіщення. Будь-яка перевірка проводиться у повній відповідності до технічного регламенту.

Обслуговування пожежної сигналізації передбачає перевірку працездатності приладів сповіщення про наявність диму. Проводиться тестування на функціональність. Також перевіряється спрацювання блоків реле керування систем автоматичного контролю.

Зрозуміло, що здійснюватиметься тестування приладів живлення, у тому числі й акумуляторних батарей. У випадку пожежних сигналізацій ціна обслуговування залежатиме від складності конструкції та від складності конфігурації системи.

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Ремонт та обслуговування систем відеоспостереження

Обслуговування відеоспостереження буде потрібне незалежно від того, в яких умовах експлуатується система. Без цього елементи втрачають усі свої робочі властивості, що, звісно, ​​згубно позначиться на функціональності. Обладнання перестає відповідати своїм початковим технічним характеристикам.

У програму обслуговування входитимуть планові та попереджувальні роботи, швидке усунення дрібних недоліків. При необхідності ми проведемо повну модернізацію всього обладнання.

Ми проводимо ретельну діагностику, налаштування, а також чищення кожного елемента обладнання, який його потребує. Щоразу наші клієнти отримують додаткові консультації щодо безпечного та продуктивного функціонування відеоспостереження. Ви будете повністю повідомлені про статистику несправностей та про можливі методи локалізації.

Варто знати, що у вартість технічного обслуговування не входитиме усунення несправностей, що виникли з вини замовника. Тоді вам буде потрібно повноцінний ремонт відеоспостереження, який ми здійснимо за найдоступнішими цінами.

Обслуговування систем контролю доступу

Система контролю доступу, як і всі складні системи, потребують регулярного планового обслуговування. Без цього стабільна робота буде просто неможлива. Наша компанія здійснює весь комплекс послуг, які дозволять вашому обладнанню виконувати завдання довгі роки.

Ми здійснюємо такі заходи, як:

 • перевірка стабільності функціонування;
 • зовнішній огляд пристроїв СКУД та основних механізмів;
 • профілактичні заходи щодо підтримки робочого стану СКУД;
 • налаштування на вашу вимогу;
 • консультація за потреби.

Співпрацюючи з нами, ви самостійно встановлюєте періодичність, з якою здійснюється обслуговування систем контролю доступу. Ми, у свою чергу, гарантуємо вам стабільність роботи кожного елемента системи. При цьому вас точно потішать наші розцінки.

У нашій компанії працюють тільки справжні професіонали, і ви можете сміливо довірити нам безпеку вашого підприємства. У разі поломки СКУД ми зробимо її швидкий ремонт, незалежно від характеру пошкодження.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.