?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Пожежна сигналізація


Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Приватний будинок с. Гнєдіно  
Приватний будинок с. Гнєдіно
Меблева фабрика “Кронас”  
Меблева фабрика “Кронас”
Супермаркет “Наш край”  
Супермаркет “Наш край”

Пожежна сигналізація, як відомо, є неодмінною складовою всіх систем безпеки. Як правило, приблизно, у вісімдесяти відсотках випадків мимовільного займання, які закінчилися чи трагічно чи просто плачевно, у приміщеннях не було проведено монтаж систем пожежного контролю.

Ще десятиліття тому сигналізації являли собою досить прості пристрої, які були здатні у кращому випадку попереджати про наявність диму або відкритого вогню. Але йшов час, і системи ставали складнішими, але водночас ефективнішими.

На даний момент наша компанія пропонує виключно найсучасніші та технічно досконалі протипожежні системи, які встановлюються в будинку, офісі, квартирі, котеджі, а також на будь-якому іншому об’єкті, що потребує підвищених заходів безпеки.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

З чого складається пожежна сигналізація?

Фото прибора

 

Від чого залежить ефективна робота
протипожежних систем?

Складність сучасних пожежних сигналізацій у технічному плані полягає в необхідності використання різних датчиків. Серед цих датчиків є такі:

 • датчик задимлення;
 • оптичне розпізнавання осередку займання;
 • датчики реагування на температуру, а також інші.

Тільки правильне, а саме професійне регулювання датчиків забезпечує надійну роботу системи в цілому. Фахівці нашої компанії суворо дотримуються специфіки приміщення, що передбачає налаштування датчиків відповідно до різних умов.

Наприклад, встановлення пожежної сигналізації у промислових приміщеннях залежить від багатьох факторів, серед яких – рівень задимленості, запиленості, а також перепад температур, характерних для об’єкта.

Перевага нашої компанії “Smart-Bezpeka” полягає ще й у тому, що ми ретельно дотримуємося технічного регламенту. Наша робота завжди ґрунтується на повній відповідності всієї існуючої нормативної документації.

Відеозвіти з об’єктів

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Чому Вам варто встановити пожежну сигналізацію?

Навіть у наші дні, на жаль, багато людей нехтують покупкою та встановленням повноцінної пожежної сигналізації, потай сподіваючись на так званий «авось». Проте, перший випадок спалаху докорінно змінює ставлення до власної безпеки.

Але навіщо ж чекати таких крайніх ситуацій, якщо можна відразу вжити адекватних заходів щодо запобігання навіть можливості пожежі?

Власне, система протипожежного захисту має ряд важливих функцій:

 • своєчасна реакція на вогнище займання;
 • видача попереджувальних сигналів для господарів або персоналу об’єкта;
 • подача сигналу на центральний пульт того чи іншого підрозділу;
 • подача сигналу безпосередньо на джерела пожежогасіння.

Подача сигналу підрозділам може здійснюватися за допомогою найрізноманітніших засобів. Зокрема, це бездротовий або мобільні пристрої. Щоб кожна функція здійснювалася належним чином, необхідно, щоб монтаж пожежної сигналізації здійснювався професіоналами.

Наша компанія здійснює проектування найскладніших систем протипожежного захисту протягом усього нашого існування.

У нашій компанії працюють фахівці з неперевершеним досвідом, що дозволяє нам відповідати будь-яким специфічним вимогам наших замовників – тобто вашим вимогам. У нас є суттєвий досвід розробки систем різної складності та їх подальшого монтажу.

У нас ви можете купити найбільш підходящу систему за чудовою ціною, а також недорого замовити підключення. Ми надамо вам широкий асортимент продукції, як пожежна сигналізація. Київ – це місто, де вкрай важливо дотримуватись усіх заходів власної безпеки.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.