?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Охоронна система в Києві під ключ - підбір обладнання, встановлення та монтаж


Охоронна система в Києві під ключ – підбір обладнання, встановлення та монтаж

Охоронна система в Києві під ключ – підбір обладнання, встановлення та монтаж

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Приватний будинок с. Гнєдіно  
Приватний будинок с. Гнєдіно
ЧАО Завод “УХЛ МАШ”  
ЧАО Завод “УХЛ МАШ”
"Кронас" м.Одеса  
"Кронас" м.Одеса
ЖК "Французький квартал"  
ЖК "Французький квартал"
ТОВ “Helios Strategia”  
ТОВ “Helios Strategia”
Меблева фабрика “Кронас”  
Меблева фабрика “Кронас”
Компанія “Віяр”  
Компанія “Віяр”

Сучасна охоронна система відіграє дуже значну роль у житті людей. Завдяки їй можна не турбуватися за свою безпеку та безпеку своїх близьких, а також за збереження цінностей.

Однак, слід розуміти, що тільки надійні та високотехнологічні пристрої здатні забезпечити максимальну надійність на об’єктах, що охороняються. Ще одна важлива обставина, про яку не слід забувати, – це професійний монтаж. Без його здійснення навіть найдосконаліші охоронні системи не функціонуватимуть належним чином.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Із чого складається охоронна система сигналізації?

Охранные системы схема работы  

Встановлення охоронних систем має довірятися лише досвідченим фахівцям. Працівники компанії”Smart-Bezpeka” які зроблять монтаж сигналізації таким чином, щоб кожен пристрій, що входить до складу системи, функціонував на належному рівні. Ми забезпечимо гранично чітку взаємодію всіх елементів.

Наше основне завдання – це створення єдиної системи моментального оповіщення та отримання інформації. Кожна із стадій розробки проекту, включаючи підбір необхідного обладнання та подальшу інсталяцію – проходять з точним урахуванням усіх умов, повним дотриманням усіх стандартів. Також ми проводимо обов’язкове узгодження вимог із службою охорони.

У будь-яку запропоновану нами охоронну систему входять такі елементи:

 • датчики;
 • пульт керування;
 • контрольна панель;
 • засоби оповіщення.

Охоронна система дозволяє зовсім не побоюватися за проникнення на об’єкт та втрати матеріальних цінностей удома, на дачі чи у квартирі. Її центр – контрольна панель.

Саме цей елемент системи займається безпосередньо обробкою даних, які надходять із датчиків. Після того, як інформація отримана та оброблена, у разі тривоги відбувається активація сигнальних пристроїв.

Де особливо актуальне встановлення охоронної сигналізації?

ОХОРОННА СИСТЕМА В КВАРТИРІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В КВАРТИРІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В БУДИНКУ/КОТЕДЖІ/НА ДАЧІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В БУДИНКУ/КОТЕДЖІ/НА ДАЧІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В ОФІСІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В ОФІСІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В МАГАЗИНІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В МАГАЗИНІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В БАНКУ

ОХОРОННА СИСТЕМА В БАНКУ

ОХОРОННА СИСТЕМА НА ЗАВОДІ

ОХОРОННА СИСТЕМА НА ЗАВОДІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В АВТОСАЛОНІ

ОХОРОННА СИСТЕМА В АВТОСАЛОНІ

ОХОРОННА СИСТЕМА НА СКЛАДІ

ОХОРОННА СИСТЕМА НА СКЛАДІ

На самому початку цієї сторінки було сказано кілька слів про те, що важливість охоронних систем у сучасному світі неможливо переоцінити. Але де саме використовується це обладнання?

Зрозуміло, що монтаж охоронних систем, в більшості випадків, потрібний саме на комерційних об’єктах. Зокрема, обладнання для магазину передбачає захист не лише від проникнення у неробочий час, а й від спроб злодійства під час роботи закладу.

Системи для офісу дозволяють регулювати потік відвідувачів та співробітників організації. Система запобігає крадіжці офісного обладнання та інших матеріальних цінностей.

Сигналізації для гаража дають можливість зовсім не турбуватися за збереження транспортного засобу. Централізовані системи, які обслуговуються позавідомчою охороною, дозволяють залишати автомобіль надовго у гаражі під час вашої відсутності.

Сучасні охоронні системи для квартири забезпечують високий рівень безпеки житла та тих, хто у ньому проживає. Правильний монтаж сигналізації дозволяє контролювати те, що відбувається на відстані. Обладнання зводить до нуля можливість пограбування.

Для будинку та котеджу незамінний такий пристрій, як охоронна сигналізація. Київ має достатньо криміналізовану обстановку, щоб залишатись своє заміське житло без нагляду.

І, звичайно, не можна забувати про таке обладнання, як охоронні системи для дачі. Якщо ви не живете на дачі цілий рік, то вам просто потрібна надійна охорона. Усі пограбування дач відбуваються саме тоді, коли господарів немає протягом дуже довгого часу.

Для охорони наведених об’єктів можна розглянути
два оптимальні варіанти:

1) Система на GSM модулі «OKO-U»

Охоронна сигналізація GSM-OKO-U GSM контролер OKO-U призначений для організації охорони та контролю доступу для квартири, дачі, гаража і т.д. Він має наступні характеристики: 4 входи, 3 виходи, робочий температурний діапазон від –30°С до +80°С, енергонезалежну пам’ять, 8 абонентів для оповіщення за допомогою SMS та дзвінків, керування за допомогою SMS, гнучкий режим роботи сирени, живлення 7 – 18 Ст, габарити 68х50х20 мм. Є додаткова можливість підключення антени та температурного датчика.

Перевагою даного модуля є низька вартість, простота в монтажі, можливість управління та контролю системою за допомогою мобільного телефону, а також відсутність абонентської плати, що дозволить вам уникнути додаткових щомісячних витрат.

2) Система на ППК «ОРИОН 4Т.3.2»

Охоронна сигналізація Орион Прилад призначений для охорони невеликих квартир, офісів та інших приміщень. Характеристики ППК: 4 зони, виносна клавіатура в комплекті, вихід на сирену, передача тривожних повідомлень по GSM-каналу (GPRS/CSD-формат), виходи на ПЦН: 2 релейних та СПТС “Міст”; під АКБ 7А/год, програмування з клавіатури чи USB-програматора, пластмасовий корпус.

Перевага цього приладу полягає в тому, що у разі спрацьовування системи сигналізації сигнал надходить на пульт централізованого спостереження і здійснюється виїзд мобільної групи швидкого реагування. Надаємо підключення на будь-який пульт охорони на ваш вибір. Таким чином, ваше втручання абсолютно не потрібне і безпека знаходиться в руках професіоналів 24 години на добу.

Відеозвіти з реалізованих проєктів

 

 

Що ми можемо запропонувати Вам?

Встановлення та монтаж охоронної системи відбувається лише після ретельного аналізу особливостей кожного приміщення на об’єкті. Вам необхідно буде визначитися з вибором обладнання, яке відповідає всім вашим потребам.

В даний час у наших обширних каталогах можна знайти будь-які варіанти охоронних систем, які тільки можна зустріти на сучасному ринку.

Від чого залежить вартість установки сигналізації?

Кінцева ціна, яку доведеться заплатити за встановлення повноцінної охоронної системи сигналізації, залежатиме від багатьох чинників. Найочевидніший із них — це різновид обладнання, що підлягає монтажу, та площа об’єкта. І, як наслідок, метод прокладання проводів та кабелів.

Для встановлення системи безпеки будь-якого об’єкта, якщо розглядати цей момент докладніше, необхідно скласти докладне технічне завдання. Саме ТЗ визначає вартість. І технічне завдання неодмінно включатиме наступні пункти:

 • метраж кабелю та його загальна кількість;
 • кількість необхідних охоронних датчиків;
 • модель охоронного приладу;
 • складність встановлення охоронної системи;
 • торговельна марка та країна виробник обладнання.

За першим пунктом необхідно зробити уточнення. Кількість кабелю його метраж розраховуватиметься лише у випадку, якщо йдеться про провідну сигналізацію. Треба сказати, деякі бездротові системи обійдуться дешевше. При виборі кабелю бажано звертати увагу на більш дорогі варіанти, оскільки вони за визначенням суттєво надійніші.

Кожен об’єкт, де проводиться монтаж тієї чи іншої охоронної системи, в більшості випадків має свої індивідуальні особливості. Тому кількість датчиків охорони варіюватиметься залежно від цих особливостей. Чим більше об’єкт, тим більше знадобиться датчиків. Це може суттєво збільшити кінцеву ціну як самого обладнання, так і установки охоронної сигналізації.

На сьогоднішньому ринку є дуже велика різноманітність охоронних приладів. Вартість залежатиме не в останню чергу саме від цього фактора. Чим складніше прилад, тим складніше встановити, а потім налаштувати.

Під складністю установки розуміється можливість проведення всіх робіт, наприклад, в зимовий час на вулиці. Більш складними будуть висотні роботи, оскільки потрібно буде залучати додаткових фахівців.

Останній фактор, проте дуже важливий — це торгова марка, під якою випускається обладнання. Закордонні бренди коштують дорожче за вітчизняні.

Наша компанія неодмінно врахує всі умови встановлення охоронної системи. Ми обов’язково підберемо для вас найкращий варіант. Ви можете звернутися до нас у будь-який зручний для вас час. Ми оперативно реагуємо на кожну заявку і виконуємо всі роботи точно в строк.

Потрібна пультова охорона? Підберемо надійного партнера та допоможемо заощадити!

Якщо ви вирішили встановити охоронну сигналізацію, Вам слід знати, що компанія «Smart-Bezpeka» вже далеко не перший рік займається наданням послуг з охорони будь-яких об’єктів.

Однак, самі по собі ми не є охоронним підприємством, де для захисту матеріальних цінностей і фізичних осіб задіяні спеціально навчені люди. Наша спеціалізація — встановлення охоронних систем.

Завдання нашої компанії  — реалізація спеціалізованого  обладнання та монтаж систем охоронної сигналізації. На сучасному ринку ми займаємо нішу комплексних проектних послуг. І наша компанія робить свою роботу під ключ.

Що стосується об’єктів, з якими ми працюємо і продовжуємо працювати, то вони можуть мати абсолютно будь-яке призначення. Це може бути квартира, великий або невеликий банк, готель, ресторан, промислові підприємства — ми надамо охоронні системи будь-яких варіантів.

Вартість монтажу охоронної сигналізації багато в чому залежатиме від характеру об’єкта. Після придбання клієнтом обладнання спеціалісти здійснюють повноцінну інсталяцію, після чого система ставиться на охорону.

Вибір того чи іншого охоронного підприємства цілком і повністю залежатиме від вас. Ми ж надаємо вам перелік наших партнерів, серед яких найнадійніші фірми в Києві, які мають гідну репутацію.

Серед них:

 • Держохорона;
 • Венбест;
 • Шериф;
 • Явір 2000;
 • Сіріус,
 • та багато інших.

Чиї б послуги із забезпечення безпеки ви не обрали, вам будуть надані гарантії надійності. Вам не доведеться укладати окремий договір з пультовими службами охорони, оскільки всі вони є нашими партнерами ось уже багато років. Наші послуги під ключ — не тільки набагато зручніше, але й дешевше.

За встановлення системи охоронної сигналізації у нас ви заплатите менше, ніж якби ви робили замовлення під ключ безпосередньо у «пультовиків». Переважна більшість останніх замовляє монтаж охоронних систем саме у таких підприємств, як ми.

Ціна конкретно нашої роботи не стосується абонентської плати, яка буде вказана в договорі на встановлення систем охоронної сигналізації. Тобто абонентська плата призначається не нами, а безпосередньо пультовою компанією. Наше завдання — заощадити ваш час і гроші максимально.

Щоб дізнатися вартість встановлення охоронної сигналізації, просто зв’яжіться з нашими фахівцями, які нададуть Вам повну інформацію з усіх питань.

Встановлення охоронної системи відбувається лише після ретельного аналізу особливостей кожного приміщення на об’єкті. Вам необхідно буде визначитися з вибором обладнання, яке відповідає всім вашим потребам.

В даний час у наших обширних каталогах можна знайти будь-які варіанти охоронних систем, які тільки можна зустріти на сучасному ринку.

Серед найпопулярніших варіантів ви завжди можете вибрати з:

 • провідні системи;
 • бездротові системи;
 • сигналізації з тривожною кнопкою;
 • системи формату передачі даних GSM;
 • готові рішення для будь-яких будівель та приміщень (комплекти).

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Наші спеціалісти допоможуть вибрати оптимальний варіант. Наприклад, ви можете замовити систему, яка реагуватиме не тільки на проникнення сторонніх, але й відгукнеться на задимленість, загазованість, підвищення температури, на найменшу вібрацію і навіть на звук.

Системи охоронної сигналізації, представлені нашою компанією, можуть мати абсолютно будь-яку кількість датчиків, які можуть встановлюватися в місцях, про які не здогадається жоден зловмисник.

Велика перевага співпраці з нами полягає в тому, що ми пропонуємо та активно впроваджуємо високотехнологічні охоронні системи у так звані «розумні» будинки. Це стає можливим завдяки нашому досвіду створення різноманітних конфігурацій з безлічі елементів.

Великою популярністю користуються сигналізації, що працюють за бездротовим принципом. До основних переваг даних систем відносяться їхня мобільність, легкість монтажу, компактність.

Після запуску їх в експлуатацію, ви зможете самостійно налаштовувати пристрої, оскільки вони повністю автономні. За всіх цих важливих якостей таке обладнання відрізняється високим рівнем безпеки та надійності, а також вигідною вартістю.

Чому Вам варто замовити охоронні системи саме у нас?

Наша компанія ось уже понад 10 років успішно займається встановленням та монтажем охоронних систем та систем відеоспостереження. За весь час нашими клієнтами ставали сотні людей, які залишилися задоволеними як роботою систем, так і комплексним обслуговуванням, яке здійснюють наші фахівці.

У нашій компанії працюють професіонали, які мають неперевершений досвід в установці обладнання. Ви завжди можете розраховувати на точність кожної дії майстра, а також на те, що кожен елемент буде працювати на всі сто відсотків.

Наша головна спеціальність – це встановлення таких пристроїв, як охоронні системи. Київ, а також Київська область – це наша зона охоплення. Де б ви не знаходилися, ви завжди можете розраховувати на доступні ціни та високий рівень майстерності установки.

У нас ви легко зможете купити все необхідне, щоб забезпечити повну безпеку об’єкту. Ми гарантуємо, що ви точно зможете знайти у нас системи, конфігурація та вартість яких вас повністю влаштують.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.