?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Контроль доступу


Контроль доступу

Контроль доступу

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Компанія ДжейЛаб  
Компанія ДжейЛаб
AVON Cosmetics Україна  
AVON Cosmetics Україна
WebProduction  
WebProduction
TPG  
TPG
ТОВ “Барви швидкості”  
ТОВ “Барви швидкості”
ЖК "Французький квартал"  
ЖК "Французький квартал"
ТОВ “Helios Strategia”  
ТОВ “Helios Strategia”
Меблева фабрика “Кронас”  
Меблева фабрика “Кронас”

Система контролю доступу (СКУД), є неймовірно ефективним захистом від проникнення на той чи інший об’єкт (приміщення) сторонніх осіб. 

Такі пристрої найчастіше можна побачити на великих підприємствах, де потрібно ретельно розмежувати доступ співробітників до різних приміщень організації. Крім того, СКУД є ідеальним інструментом для максимально ефективного управління штатом та обліку робочого часу персоналу.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Які системи СКУД існують?

Наша компанія виробляє та впроваджує надійні системи, які здатні вирішувати дуже широкий спектр завдань. У нас ви можете вибирати з різних варіантів СКУД.

Зокрема, у нас є локальні установки, які монтуються лише на одні двері. Такі пристрої добре підходять для монтажу в офіс.

Ще один варіант – це встановлення СКУД мережного типу, які спочатку розраховані на значну кількість приміщень організації. Тобто охоплюється кілька прохідних із множинними точками, де здійснюється вхід на об’єкт.

 

Основне обладнання систем контролю
та керування доступом до приміщення – це:

 • контролери;
 • зчитувальні пристрої;
 • турнікети електромеханічного типу;
 • електромагнітні замки;
 • електромеханічні замки;
 • хвіртки;
 • система обліку робочого часу.

Відеозвіти з реалізованих проєктів

 

Якщо Ви вирішите купити сучасні системи контролю доступу Київ,
то отримайте цілу низку переваг:

 • можливість автономної роботи;
 • зберігання списку доступу без необхідності постійного живлення;
 • підтримка контролю змінних графіків доступу;
 • захист від передачі пропуску іншій особі;
 • можливість поставити приміщення на охорону;
 • розмежування доступу по різних приміщеннях;
 • контроль обліку робочого часу співробітників та персоналу.

СКУД, про очевидні плюси якої ви зараз прочитали, сконструйовано на основі певних конфігурацій. По суті, це мережа комп’ютерів та контролерів. Зв’язок між ними здійснюється за стандартним інтерфейсом та каналом зв’язку Ethernet, тобто за звичайною мережевою схемою.

Встановлення системи контролю доступу здійснюється за допомогою IP-технологій. Це дає можливість використовувати масу різних рішень, як типових, так і нестандартних. Ще однією перевагою такої системи є можливість використання однієї і тієї ж конфігурації обладнання для вирішення різних завдань.

Усі дані, які ви отримаєте від СКУД, які пропонує наша компанія, можуть далі застосовуватися для підвищення ефективності роботи вашого підприємства. Ви зможете контролювати час приходу та догляду кожного співробітника.

Також ми пропонуємо встановлення систем контролю робочого часу персоналу. Час – найцінніший ресурс і завдяки цій системі ви зможете проконтролювати час, коли співробітник приходить і йде з офісу, дізнатися про кількість пропущених днів і час запізнень. Програма видає прості дані для аналізу – чіткі цифри та формує різні звіти.

Установка системи контролю часу співробітників допоможе надалі зробити робочий процес ефективнішим, заохотити працівників, які віддають роботі багато часу і тим самим мотивувати інших. Отримана інформація швидко компенсує всі витрати на обладнання та встановлення СКУД.

Ми пропонуємо до вашої уваги високотехнологічні СКУД за відмінною вартістю. Окрім цього, ви отримаєте від нас таку послугу, як монтаж систем контролю доступу. Ми гарантуємо професіоналізм наших співробітників, а також максимальну віддачу від будь-якого прийнятого рішення.

Від чого залежить вартість встановлення системи контролю доступу?

Система контролю доступу до приміщення — це сукупність централізованих системних програмних засобів. Їхнє основне призначення  полягає у наданні певним особам доступу на ту чи іншу територію.

Контроль доступу — найважливіший компонент, що забезпечує безпеку людей та майна на підприємстві, в офісній будівлі або будь-якому іншому приміщенні. У Києві такі системи користуються популярністю вже багато років. Максимальний захист може бути забезпечений лише професійним монтажем, який можуть забезпечити лише фахівці з досвідом, які мають в арсеналі першокласне обладнання.

Якщо ви поставили собі за мету купити СКУД, вам варто мати на увазі, що існує по-справжньому велика різноманітність обладнання, вартість монтажу якого відрізнятиметься. Існує низка факторів, згідно з якими розраховується встановлення контролю доступу. Їх досить багато, але основних лише кілька.

Ми перерахуємо їх нижче:

 • складність об’єкта з технічної точки зору;
 • різновид програмного забезпечення;
 • кількість елементів обладнання;
 • бренд виробника системи контролю та управління доступом.

СКУД, вартість якої варіюється в залежності від кількості елементів обладнання, являє собою сукупність зчитувачів, контролерів, турнікетів іншого обладнання для контролю доступу та обліку робочого часу. Чим більше цих частин, тим вищими будуть розцінки на встановлення.

Під технічною складністю об’єкта слід розуміти певні труднощі, які можуть виникнути в процесі прокладання кабелю, установки турнікетів, зчитувачів та інших елементів обладнання. Монтаж короба також матиме значення. Так само як і можливість необхідності залучення промислових альпіністів для висотних робіт. Не варто забувати і про програмне забезпечення, різновидів якого дуже багато, що прямо впливає на його ціну.

Монтаж контролю доступу починається зі складання докладного кошторису. Другий етап – це ретельне проектування з урахуванням усіх особливостей об’єкта. Після затвердження клієнтом розпочинається безпосередня робота.

Установка систем контролю доступу включає також і сервісне обслуговування, що здійснюється нашими фахівцями. Під цим мається на увазі виїзд фахівця на місце у випадках, коли спостерігаються будь-які несправності в програмному забезпеченні або в обладнанні. Крім цього, ціна робіт передбачає консультування, технічну підтримку, що окремо обговорюється в процесі складання технічного завдання.

За допомогою систем контролю доступу можна стежити за безпекою приміщення, де вони встановлені, зробивши вхід для кожного відвідувача чи співробітника унікальним. Це допоможе запобігти несанкціонованому проникненню на об’єкт. Завдяки проходам картками ви завжди знатимете хто і як довго прибував на підприємстві, жоден гість не пройде непоміченим.

Додатково вона надасть дані про час приходу/догляду та перебування людини у стінах будівлі. Також це дозволить вести облік часу роботи співробітників, дізнатися хто регулярно спізнюється і йде з роботи раніше.

Знання про час приходу кожного члена персоналу дозволить підтримувати дисципліну робочого процесу, оштрафувати порушників або заохотити переробку. Вже через кілька місяців ви переконаєтеся в ефективності використання простої системи обліку робочого часу співробітників, коду збільшиться кількість часу роботи персоналу і, завдяки цьому, зросте прибуток підприємства.

Монтаж систем контролю доступу — одна з наших профільних послуг, якою ми займаємося багато років. Звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід та індивідуальне рішення  завдання установки СКУД будь-якої складності.

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік
Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.