?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Кабельні мережі


Кабельні мережі

Кабельні мережі

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

Страхова компанія “Злагода”  
Страхова компанія “Злагода”
Мережа піцерій “Mister Cat”  
Мережа піцерій “Mister Cat”

Проектування кабельних мереж – одна з основних послуг нашої компанії. Ми використовуємо виключно сучасні технології та методики, що дозволяють нам виконувати свою роботу з максимальною точністю та виключно якісно та надійно.

Кабельні мережі необхідні для забезпечення повноцінної телекомунікаційної інфраструктури на об’єктах. Ці об’єкти можуть бути розташовані як в одному, так і в декількох будинках. Головна перевага мереж полягає у забезпеченні злагодженого функціонування значної кількості інформаційних систем.

Структуровані кабельні системи (СКМ) дозволяють здійснювати монтаж локальних мереж, систем протипожежної сигналізації, охоронних систем, відеоспостереження та багатьох інших. СКМ дають можливість узгоджено працювати навіть великим підприємствам.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Структура кабельної мережі:

Чому встановлення локальних мереж дуже вигідне для Вас?

Установка локальних систем, так само як і проектування, здійснюється з використанням найсучасніших технологій. Завдяки цьому, прокладання магістралей проводиться дуже ефективно, а обладнання, що забезпечує роботу, має високу надійність.

Монтаж кабельних мереж, заснований на сучасних методах встановлення та налаштування, дає вам можливість передавати великий обсяг даних. А висока надійність прокладених магістралей – це запорука безперебійності процесу.

Проектування локальних мереж дозволяє заощадити суттєві кошти на подальшу експлуатацію системи. Мережа, яка встановлюється за грамотно складеною проектною документацією, що вам гарантує наша компанія, надалі не вимагатиме ніякої перебудови.

Разове встановлення забезпечуватиме будь-який інфраструктурний розвиток на об’єкті, у тому числі й значне збільшення числа робочих місць. Вам не доведеться витрачатися на монтаж нових додаткових мереж.

А обслуговування, яке проводиться належним чином, дозволяє не хвилюватися за правильне функціонування всіх систем.

Наш фотозвіт з останніх робіт

Особливості слаботочних мереж та їх функціонування

Слаботкові мережі є неодмінною частиною інженерної системи кожної будівлі. Фактично, таке визначення підходить для будь-якої кабельної мережі, за винятком тих, що проводять силові струми.

Проектування слаботочних систем у нашій компанії засноване на використанні тільки високонадійного обладнання, яке забезпечує коректну роботу без різного роду помилок та збоїв. При цьому забезпечується невисока вартість на монтаж мереж, а також їх подальшої експлуатації. Застосування таких мереж дозволяє забезпечувати найвищу якість кожного із підключених видів зв’язку, а також високу надійність функціонування комп’ютерних систем.

Наша компанія здійснює монтаж слаботочних систем, як комерційних, так і побутових.

Загалом кожна слаботочна мережа виконується наступний ряд функцій:

 • прийом та нормальний розподіл телебачення (ефірного та супутникового);
 • доступ до телефонної лінії;
 • доступ до Інтернету;
 • доступ до будь-якої мережі провідного мовлення;
 • функціонування охоронних та протипожежних систем;
 • сигналізаційні системи;
 • системи оповіщення;
 • автоматизований облік енергоресурсів;
 • управління енергоресурсами;
 • функціонування локально-обчислювальних систем;
 • доступ до переговорних пристроїв.

Проектування слаботочних мереж – це обов’язковий етап, що передує монтажу. Після того, як фахівці вказують розташування щита, реле, спеціальних розеток, може починатися прокладка. Співробітники нашої компанії при цьому обов’язково дотримуються прийнятих правил та певних стандартів. При цьому наші ціни можуть влаштувати будь-який бюджет.

Монтаж локальних та комп’ютерних мереж

Нині локальна комп’ютерна мережа – це неодмінна умова нормального функціонування практично будь-якого підприємства. Саме тому монтаж комп’ютерних мереж – це вкрай популярна послуга, яку надає наша компанія.

Якщо на вашому підприємстві більше одного персонального комп’ютера, то вам неодмінно знадобиться локальна мережа, інакше доступ до інформації для співробітників може бути обмежений.

Правильне прокладання локальної мережі забезпечує швидку командну роботу персоналу, у тому числі і тих, які працюють у віддаленому режимі. Така мережа при узгодженій роботі зі СКМ дає можливість злагоджене спільне функціонування.

Вибрані користувачі можуть отримати повний доступ до всіх можливостей інфраструктури об’єкта. Монтаж комп’ютерної мережі – це віддалене використання інформації без необхідності завантаження на кожний термінал.

Прокладання комп’ютерних мереж дозволяє значною мірою забезпечити порядок керівництва організації у веденні діловодства. Можливий жорсткий контроль за використанням усіх даних, які зберігаються на серверах вашої компанії.

Ціна, яку ви заплатите за наші послуги – це вигідне вкладення коштів, адже крім перелічених переваг мереж існує ще одна дуже важлива – швидкий і простий облік усієї наявної документації. Адже пошук потрібного документа можна здійснити лише за кілька секунд, ввівши лише кілька параметрів.

Якщо вас цікавить, скільки коштує така робота, як монтаж кабельних мереж, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями в будь-який зручний для вас час.

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Від чого залежить надійна робота СКМ?

Надійна робота структурованих кабельних мереж залежить від низки факторів, серед яких вирішальним є правильне проектування кожної СКМ мережі. Основним методом грамотної розробки кожного проекту є закладення зайвих комунікаційних можливостей.

Саме це дозволяє інфраструктурі об’єкта розширюватись у перспективі розвитку, залежно від бажання власника організації. Монтаж СКМ обов’язково має здійснюватись професіоналами з урахуванням надлишкового ресурсу. Навіть тридцятивідсотковий запас здатний на те, щоб система СКМ працювала надійно та безперебійно. При цьому сучасна СКМ здатна працювати щонайменше протягом чверті століття.

Купити СКМ у нашій компанії – отже, заощадити суттєві кошти на її подальшу експлуатацію, обслуговування, адміністрування та налаштування. Грамотна прокладка мереж дозволяє в будь-який час змінювати її конфігурацію, однак, тільки в межах, які були спочатку вказані в об’єкті.

Монтаж мереж СКМ, проведений фахівцями нашої компанії, дає можливість змінювати положення точок доступу, а також монтувати апаратну частину. Це стосується і такої мережі як СКМ система 10.

СКМ, ціна якої у нас більш ніж прийнятна, здатна суттєво підвищити показники ефективності виробничого циклу. Інновації, які використовуються нами при роботі та налаштуванні, значно спрощують обмін даними з компаніями-клієнтами та компаніями-партнерами.

При цьому вартість СКМ залишається на справді вигідному рівні. Нами здійснюється встановлення СКМ 10 та інших типів мереж. Ми здатні вирішити всі завдання, які ви поставите перед нами. Наші фахівці мають всі професійні навички, які потрібні для забезпечення грамотної роботи мережі.

Структурована кабельна система СКМ від нашої компанії здатна забезпечити всі потреби вашої компанії в обміні даними. Ми впевнені, що наші розцінки обов’язково вас влаштують.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.