?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Домофонні системи


Домофонні системи

Домофонні системи

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Наші останні роботи

TPG  
TPG
ТОВ “Барви швидкості”  
ТОВ “Барви швидкості”
Театр “Чорний квадрат”  
Театр “Чорний квадрат”
Status Group  
Status Group

Одна з найактуальніших проблем на сьогоднішній день – це проблема особистої безпеки. Якщо під’їзд будинку чи офісу не охороняється, рано чи пізно це спричинить неприємності. Домофонні системи покликані убезпечити людей від проникнення зловмисників.

Сьогодні існує безліч варіантів систем, які відрізняються один від одного, головним чином, можливостями підтримки певної кількості абонентів. Що стосується технічних особливостей, то пристрої поділяються на ті, що підтримують лише аудіосигнал, та прилади з підтримкою відео.

Наразі найбільшою популярністю користуються саме відеодомофони. Вони є пристроєм контролю з підтримкою візуальних даних. З його допомогою можна спостерігати відвідувачів об’єкта. Крім цього, є функція дистанційного відкриття замку.

Встановити домофон такого типу наші фахівці зможуть протягом дуже короткого часу. Ми пропонуємо вам виключно універсальні пристрої, які будуть для вас найбільш економічним та функціональним рішенням. Ми дуже швидко здійснимо монтаж як відеоспостереження, так і контролю доступу.

Довірте монтаж відеоспостереження професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Основними елементами сучасної
домофонної системи є:

  • відеомонітор;
  • електромеханічні замки або клямки;
  • блок живлення;
  • відеопанель для виклику;
  • інші елементи системи.

У нас можна замовити як кольорові, так і чорно-білі варіанти пристроїв. Виконання може бути будь-яким, тому ви можете не турбуватися з приводу того, що пристрій не впишеться в дизайн інтер’єру вашого будинку або офісу.

Установка домофону в Києві від нашої компанії передбачає, що ви можете самостійно вибрати будь-який розмір екрану. Система може мати різні варіанти регулювання яскравості, гучності, а також інших параметрів зображення.

Ми також представляємо до вашої уваги різні стандарти відеотрансляції. Популярність таких систем дуже легко пояснюється. Вони здатні максимально ретельно захистити житловий будинок чи офіс.

Однак слід розуміти, що для офісу буде потрібна більш складна техніка, ніж у багатопід’їзний будинок. І, звичайно ж, наша компанія пропонує вашій увазі і стандартні домофонні системи в Києві.

До них, зокрема, входять багатоабонентські пристрої, на лицьовій панелі яких ви знайдете номери квартир або офісів в офісній будівлі.

Відеозвіти з реалізованих проєктів:

 

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік
Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

  • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
  • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
  • розробка проектної документації;
  • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.