?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

Головна / Аудіосповіщення


Аудіосповіщення

Аудіосповіщення

Для консультації або виклику фахівця
Ви можете подзвонити за номерами, вказаними нижче

+38 (044) 333 69 54 +38 (099) 187 33 14 +38 (067) 327 13 47 +38(063) 519 57 67

Система оповіщення про пожежу вирішує одне з головних на сьогоднішній день завдань – забезпечення безпеки людей.

Системи використовуються в різних будівлях, серед яких виробничі, адміністративні, громадські, комерційні, а також житлові. Пристрої видають сигнал у разі надзвичайної ситуації. Після його отримання повинна обов’язково наслідувати загальну негайну евакуацію.

Своєчасне обладнання від нашої компанії – це гарантія того, що буде точно поінформовано абсолютно весь персонал, який працює на об’єкті. Особливість обладнання полягає в можливості одночасного озвучування інструкцій, що дозволяють прискорити та максимально убезпечити процес евакуації та запобігти інцидентам.

Системи мовного оповіщення є чудовою ефективною формою контролю над діями людей під час різних надзвичайних подій. Завдяки досконалості обладнання, яке пропонуємо вам ми, ймовірність спотворення даних, що передаються, зведена до абсолютного мінімуму. Люди гарантовано зрозуміють усе сказане.

Довірте монтаж системи аудіосповіщення професіоналам!

З 2008
Року ми на ринку
16
Понад 16 бригад
(46 монтажників
по Україні)
722
Успішно
реалізованих
проєктів
97%
Задоволених
клієнтів

Особливості та вимоги до сучасних систем

Сучасна система оповіщення аналізує дані, які отримуються з різних датчиків. За підсумками інформації вибирається найоптимальніший порядок евакуації. Вірний алгоритм евакуації буде задіяний навіть у випадках, якщо відповідальні за безпеку особи не мають змоги поінформувати людей відповідно до інструкцій.

Завдяки системам автоматичного оповіщення, спрощуються завдання евакуації, якщо займання має місце. Ми гарантуємо, що після встановлення та налаштування обладнання рівень небезпеки для співробітників організації знижується у рази. При цьому самі люди діятимуть набагато ефективніше.

Щодо вимог до сучасних систем оповіщення, то вони зводяться до наступних пунктів:

 • максимальна ясність, чіткість та доступність даних звукового оповіщення;
 • відсутність найменших спотворень при передачі інформації у разі займання;
 • повний захист від будь-якого людського фактора, включаючи нецільове використання;
 • стовідсоткове реагування на найменшу загрозу;
 • захист від навмисного саботажу;
 • можливість чітко та докладно пояснити людям про поточну ситуацію;
 • зміст лише актуальної інформації про можливі неполадки системи;
 • можливість швидкого відновлення у разі поломки;
 • модульний принцип конструкції;
 • широкі можливості для розширення функціоналу;
 • економічне обслуговування.

Всі ці вимоги чітко дотримані в обладнанні системи озвучування приміщень від нашої компанії.

Наші переваги

Виїзд інженера на об'єкт Мінімальна вартість виїзду інженера на об’єкт Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу Робимо монтаж обладнання з відстрочкою платежу
 Складання ескізного проекту  Безкоштовне складання ескізного проекту  Знижки на монтаж До 20% знижка на монтаж
 Складання кошторису   Складання кошторисної документації – безкоштовно  Віддалений доступ  Віддалений доступ до Вашої системи безпеки через Інтернет
 Кваліфіковані фахівці Фахівці з досвідом понад 10 років  Відсутність мертвих зон  100% відсутність мертвих зон
 Сертифіковане обладнання  Тільки сертифіковане обладнання  Гарантія  Гарантія 1 рік

Головні переваги систем оповіщення

Кожен елемент має власне призначення. Дуже важливо, що система не може використовуватися нецільовим чином, що дозволяє зосередити завдання загальної безпеки. Ми зробимо налаштування голосового сповіщення так, щоб його можна було відрізнити від стандартного.

Під час надзвичайної ситуації всі повідомлення точно озвучуватимуть подію, уникаючи помилок. Це означає, що люди чітко повідомлятимуть про те, що відбувається на об’єкті в даний конкретний момент. Система автоматичного оповіщення обов’язково буде задіяти точні алгоритми, кількість яких визначається при установці. Управління завжди буде актуалізоване.

Середня тривалість пожежного сповіщення становить близько двох хвилин. Це дуже важлива перевага такого обладнання як система озвучування.

Нам не байдужа Ваша безпека, тому ми готові виконати для Вас весь комплекс робіт, починаючи від проектування та встановлення обладнання, закінчуючи здаванням системи у користування та подальшого техобслуговування за потребою.

Відгуки наших клієнтів


Андрій Шпуталов
директор страхової
компанії "Злагода"
Хочу подякувати команді компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за приємну співпрацю та оперативне виконання замовлення. Спеціалістами було здійснено проект зі створення серверної кімнати, структурованої кабельної мережі. на 26 робочих місць, здійснено проект з IP-телефонії, а також система відеоспостереження на 8 IP камер.
Немикін Ю.М.
генеральний директор
будівельного
гіпермаркету "Олді"
Встановлення відеоспостереження в будівельному гіпермаркеті м. Донецька була проведена на високому професійному рівні. Фахівці встановили систему на 36 IP камер. Хочу подякувати компанії «СМАРТ-БЕЗПЕКА» за якісно виконану роботу, своєчасне виконання обов'язків та стабільну роботу системи, яка справно працює вже кілька років. Рекомендую!
Анатолій Неєлов
художній керівник
театру "Чорний квадрат"
Хочу висловити подяку команді компанії «SMART-BEZPEKA» за якісно та оперативно виконані роботи з підвищення безпеки у нашому театрі. Фахівці компанії змонтувавши системи відеоспостереження та датчиків затоплення, подарували мені спокійний сон. Дякую!
Леся Малюта
директор компанії
«Рекламний текстиль»
Замовивши відеоспостереження в компанії «SMART-BEZPEKA» ми отримали професійний підхід до проектування та встановлення незважаючи на складне технічне завдання. Хочу окремо подякувати фахівцям, які налаштували віддалений доступ до відеокамер зі смартфона.
Артур Лютов
заступник начальника відділу безпеки
банку “ПУМБ”
За допомогою фахівців компанії «SMART-BEZPEKA» наші відділення мають надійну систему відеоспостереження. Завдяки досвіду співробітників відеоспостереження немає «мертвих зон», що було головним завданням. Хочу подякувати всій команді за приємну та продуктивну співпрацю!
Сергій Шаповалов
начальник відділу безпеки
меблевої компанії “Кронас”
Фахівцями проведено колосальну роботу щодо впровадження систем безпеки для нашої меблевої фабрики, а саме системи відеоспостереження та охоронної сигналізації. Незважаючи на масштаби території, проникнути не поміченим на неї тепер неможливо. За що я вдячний команді компанії «SMART-BEZPEKA».

Компанія надає наступний комплекс послуг:

 • безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт;
 • надання кваліфікованої консультації щодо підбору та встановлення обладнання;
 • розробка проектної документації;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.