?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

ЖК Зарічний

Технічне завдання:

1) Встановлює автоматичний шлагбаум для здійснення пропуску та фіксації в’їжджають авто, на територію житлового комплексу та можливість його відкриття за допомогою мобільного телефону.

2) Установка видеонагляду:

— видеонагляд за стоянкой;

— фіксація номерних знаків машин, що приїжджають;

— виведення віддаленого доступу на пост охорони.

— зберігання архіву даних протягом 2-х тижнів;

Реалізація проєкту:

Інженерним відділом компанії «SMART-BEZPEKA» розроблено та успішно реалізовано проект відеоспостереження та контролю в’їзду та виїзду авто.

1) Для здійснення автоматичного контролю в’їзду та виїзду авто було прийнято рішення встановити два шлагбауми виробника Comunello Limit з довжиною стріли 5 метрів, керувати якими можна як через пульт або спеціальний ключ, так і за допомогою смартфона. Спочатку нашими інженерами були проведені підготовчі роботи: різання асфальту та бетонування. Після чого фахівці розпочали укладання кабелів до найближчого джерела живлення, і лише після закінчення підготовки було змонтовано шлагбауми.

Також нашими спеціалістами відповідно до технічного завдання було впроваджено спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє використовувати смартфон під управлінням IOS або Android замість пульта.

2) Щоб забезпечити максимальну безпеку паркінгу по всьому периметру, було виконано монтаж системи відеоспостереження, яка побудована на стандарті HDCVI. Встановлено 8 відеокамер виробника Dahua: 2 варифокальні камери з роздільною здатністю 2 мегапіксель та ІЧ-підсвічуванням, 6 внутрішніх циліндричних камер з роздільною здатністю 1.3 мегапіксель. Здійснено прокладання коаксіального кабелю, на пост охорони проведено віддалений доступ із 8-канального відеореєстратора для спостереження за ситуацією на стоянці. Для зберігання архіву даних протягом 2 тижнів встановлений HDD накопичувач ємністю 4 ТБ.