?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua
Головна / Клієнти та роботи / Перший Український Міжнародний Банк

Перший Український Міжнародний Банк

 

Встановлення системи відеоспостереження за периметром кол-центру центрального офісу, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Андріївська, 4. 2017 р.

 

Технічне завдання:

— встановлення відеоспостереження за кол-центром;

— спостереження за роботою та ідентифікація персоналу;

— забезпечити можливість спостереження за робочим місцем кожного працівника;

— хранения архива данных в течение месяца;

 

Реалізація проєкту:

Головна умова замовника щодо реалізації проекту, це можливість переглядати кожне робоче місце персоналу колл-центру. Враховуючи, що потрібно забезпечити повний контроль кабінок, фахівці нашої компанії вирішили використовувати роботизовані камери з трансфокальними об’єктивами, які дозволяють віддалено змінювати фокусну відстань і напрямок огляду.

Інженерним відділом компанії було спроектовано та успішно реалізовано проект системи відеоспостереження, що складається з 8 купольних роботизованих камер перевіреного виробника Dahua, що працюють за стандартом IP. Всі камери були підключені до 8-канального відеореєстратора бренду Dahua, щоб не порушувати інтер’єр колл-центру всі кабелі були акуратно розміщені під стелею. Для зберігання даних протягом місяця використовується HDD ємністю 8 ТБ. Нашими спеціалістами також було впроваджено програмне забезпечення для ідентифікації персоналу шляхом захоплення особи та зіставлення з базою 1С.

 

Встановлення системи відеоспостереження на 36 відділеннях банку, 2016 р.

 

Технічне завдання:

               — ідентифікація людей, що входять до банку;
               — нагляд за клієнтською та кассовою зоною;
               — з усіх відділень України запис повинен надходити на
єдиний сервер у м. Київ.

 

Реалізація проєкту :
Виконано монтаж системи відеоспостереження на 36 відділеннях банку. Встановлено внутрішні камери купольного типу в операційному залі, на вході та біля каси. Роздільна здатність камер варіюється від 1,3 до 2-х мегапікселів, залежно від поставленого технічного завдання. Серед виробників відеокамер вибрали надійні бренди: Dahua, Hikvision, Tecsar. При виконанні цього завдання, фахівці компанії зіткнулися з низкою труднощів, які згодом були подолані. Установка обладнання проводилася у великих містах, а й у невеликих містах, віддалених від своїх обласних центрів. Усі камери підключені до 8-канального відеореєстратора. На відділеннях, виходячи з технічного завдання, переважно вибрано 8-канальні відеореєстратори. Архів даних, на жорсткому диску, зберігається протягом двох тижнів. Зображення з відеокамер виводиться на монітор охорони у відділенні, а також центральний сервер для операторів, розташований у місті Києві. У зв’язку зі стрімким розвитком банку та відкриттям нових відділень, фахівці компанії «SMART-BEZPEKA» постійно впроваджують системи безпеки відповідно до технічного завдання.

 

Встановлення системи відеоспостереження у відділенні за адресою: м.Київ, вул. Іллінська, д.8. 2016 р.

 

Технічне завдання:

               — ідентифікація людей, що входять др банку;
               — контроль за роботою персоналу;
               — нагляд за кассою и клієнтською зоною;
               — віддалений перегляд за відділенням із центрального офісу у м. Київ. Віддалений перегляд за відділенням із центрального офісу у м. Київ.

 

Реалізація проєкту :
Встановлено систему відеоспостереження з “нуля” на новому відділенні банку. Було виконано прокладання кабелю на висоті близько трьох метрів, здійснено монтаж 8 відеокамер, які за допомогою активних приймачів, підключалися до 8-канального відеореєстратора. Архів даних, на жорсткому диску, зберігається протягом двох тижнів. Зображення з відеокамер виводиться на монітор охорони у відділенні, а також центральний сервер для операторів, розташований у місті Києві. Складність установки полягала в тому, що сигнал повинен передаватися на великі відстані, тим самим важливо грамотно розташувати приймач і надалі провести пусконалагодження всієї системи.