?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua
Головна / Клієнти та роботи / Спостереження за нянею у приватному будинку

Спостереження за нянею у приватному будинку

Технічне завдання:

– Спостереження за роботою няні;

– Спостереження за тим, що відбувається в будинку;

– Налаштування віддаленого перегляду з усіх камер телефону.

Реалізація проєкту:
Виконано монтаж системи IP відеоспостереження зі звуком, що складається з 3-х камер. Установка здійснювалася таким чином, щоб унеможливити наявність “мертвих зон” і був чутний звук в онлайн режимі та на записі. Роздільна здатність камер 2 мегапікселя, що дозволяє отримувати картинку високої якості. Серед виробників відеокамер вибрали надійний бренд Hikvision. При виконанні цього завдання, фахівці компанії зіткнулися з тим, що монтаж камер, їхнє розташування, потрібно було зробити максимально акуратно і непомітно, не порушуючи при цьому інтер’єр замовника, оскільки ремонт вже зроблено. Архів даних зберігається на карті пам’яті, встановленої у відеокамеру. Зображення з відеокамер і звуку відображаються на телефоні за допомогою програми віддаленого перегляду.

Спостереження за нянею у квартирі

Технічне завдання:

– Контроль роботи няні;

– архів зберігання записаного відеометаріалу має становити щонайменше 2 тижнів;

– налаштовувати перегляд на мобільні пристрої батьків, щоб можна було спостерігати за тим, що відбувається з будь-якої точки світу.

Реалізація проєкту:
Фахівцями компанії «Смарт Безпека» було встановлено 4 відеокамери зі звуком китайського виробника преміум класу Hikvision. Вибрано жорсткий диск на 3ТБ, місця якого вистачить для зберігання архіву. Встановлено додаток на два мобільні телефони, що дозволяє бачити та чути те, що відбувається в квартирі. На реалізацію цього проекту пішло 5 годин. Дякую що ви з нами.