?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua
Головна / Клієнти та роботи / Магазин "Батоша"

Магазин “Батоша”

 

Про замовника: підприємство «Батоша» займається виробництвом та реалізацією кондитерських та хлібобулочних виробів широкого асортименту під ТМ “БАТОША”, реалізуючи його у магазині за адресою м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 4А, корпус 53

Технічне завдання:

1) Встановлення відеоспостереження всередині магазину для огляду касової зони та зовні будівлі для контролю завантаження та розвантаження товару:
– якість зйомки має дозволяти розглянути які купюри передаються в касовій зоні; – Налаштування віддаленого доступу на телефон і планшет клієнта;
– Зберігання архіву даних протягом 2-х тижнів;

Реалізація проєкту:

1) Команді спеціалістів компанії «СМАРТ БЕЗПЕКА» надійшло не просте завдання побудувати сучасну систему відеоспостереження, у найкоротші терміни у приміщенні з готовим ремонтом. До реалізації проекту наші співробітники підійшли максимально відповідально та акуратно намагаючись не заважати роботі персоналу магазину та відвідувачам.

Система відеоспостереження, побудована за індивідуальним проектом спеціально для замовника, складається з 9-ти відеокамер: 6 внутрішніх купольних та 3 зовнішні камери одного бренду Dahua з роздільною здатністю від 2-х до 4-х Мп відповідно до технічного завдання. Усі камери підключені до 16-канального відеореєстратора, який у разі потреби дозволить масштабувати систему відеоспостереження. Для зберігання відео використовується HDD ємністю 4 ТБ, що дозволяє зберігати архів протягом 2-х тижнів.

Спільним рішенням з керівництвом об’єкту було не припиняти роботу магазину, на час проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт. У зв’язку з чим фахівці були змушені деякі з таких робіт переносити на дуже ранній або пізній час доби.

Всі монтажні та пусконалагоджувальні роботи виконані нами вчасно та проект успішно зданий замовнику