?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

GOODWine

Технічне завдання:

– Пряма трансляція процесу виготовлення хліба на екран телевізора у точці реалізації продуктів харчування;

– Розробка та встановлення спеціального програмного забезпечення для трансляції слайдами;

– Налаштування віддаленого перегляду зображень з камер на телефони керівників.

Реалізація проєкту:

Наша компанія виконала монтаж системи відеоспостереження, що відображає онлайн-трансляцію з камер на встановлений у торговому залі телевізор. Для отримання чіткого та якісного зображення ми використовували купольні відеокамери Dahua з роздільною здатністю на 3 мегапікселі..

Зображення виводиться на монітор розміром на 32 дюйми, що дозволяє покупцям побачити весь процес випічки, що транслюється. Наші монтажники провели з’єднання між камерами та сервером за допомогою кабелю FTP і з’єднали його з телевізором через HDMI кабель.

На FTP сервер ми встановили операційну систему Linux та архів на 4 терабайти з тривалістю зберігання інформації – один місяць. За бажанням замовника, програмістами нашої компанії було розроблено спеціалізоване програмне забезпечення, яке дозволяє відображати слайди по таймінгу із записаним відеорядом та прямою трансляцією з камер.

Налаштували віддалений перегляд із камер на телефони керівників. Під час виконання даного проекту фахівці нашої компанії врахували всі особливості інтер’єру, тому вибрали обладнання, яке не вибивалося б із загального стилю приміщення і провели всі роботи максимально акуратно і чисто.