?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua

ТОВ Агродім

 

Встановлення системи відеоспостереження за об’єктом, розташованим за адресою: Рівненська обл. м. Вараш, 2017 р.

 

Технічне завдання:

— Встановити відеоспостереження за периметром;

— Відстуність “мертвих зон”;

— Налаштування віддаленого доступу;

— Налаштування зберігання архіву протягом 2-х тижнів.

 

Реалізація проєкту:

Інженерним відділом компанії «SMART-BEZPEKA» розроблено та успішно реалізовано проект IP відеоспостереження на території тепличного господарства.

Для забезпечення повного відео контролю за об’єктом, нашими спеціалістами було змонтовано 16 IP відеокамер: 6 купольних внутрішніх камер та 10 зовнішніх циліндричних відеокамер бренду Hikvision. Всі камери з матрицею 4 Мп і підключені до 16-канального відеореєстратора компанії Hikvision.

Для забезпечення зберігання архіву даних до 14 днів використовується 1 HDD на 4 ТБ. Також наші співробітники впровадили спеціалізоване програмне забезпечення для забезпечення віддаленого доступу.

 

Встановлення системи відеоспостереження за об’єктом, розташованим за адресою: Миколаївська обл. м. Южноукраїнськ, 2017 р.

 

Технічне завдання:

— Встановити відеоспостереження за периметром 1.5 га;

— Відсутність «мертвих зон»;

— Налаштування дистанційного доступу з Миколаївської обл. у центральний офіс у м. Київ;

— Налаштування архіву для зберігання даних протягом 1 міс.

 

Реалізація проєкту:

Величезна територія агрокомплексу з усіх боків обнесена бетонною огорожею з колючим дротом, але згодом через дефекти, що з’явилися на огорожі, ймовірність проникнення на об’єкт зросла в рази. Клієнт захотів виправити проблеми з безпекою за допомогою встановлення відеоспостереження за агрокомплексом та звернувся до нас.

Після проведеного аналізу території нашим інженерним відділом та ретельних розрахунків було розроблено систему відеоспостереження, яка виключає мертві зони та дозволяє охопити відразу всю територію. Наші фахівці встановили 49 IP камер бренду Hikvision по периметру агрокомплексу. Роздільна здатність камер варіюється від 1,3 до 2-х мегапікселів, залежно від поставленого технічного завдання. Під час монтажних робіт, фахівці компанії зіткнулися з проблемою встановлення двох камер, так як відстань між ними і відеореєстраторами становила більше 150 м. Було прийнято рішення застосувати оптичний кабель замість кручений пари, що додатково зажадало установки медіаконвертера виробника Step4net.

На об’єкті були також встановлені два 32 канальні відеореєстратори компанії Hikvision і три жорсткі диски по 8 ТБ для зберігання архівних даних протягом 1 місяця. Також було виконано зручне розведення кабельної мережі, з подальшою комутацією всіх кабелів в єдину серверну шафу. Після монтажних робіт наші фахівці налаштували віддалений доступ із комп’ютера до міста Києва для перегляду відео в режимі реального часу та архівних записів із накопичувачів.