?>
ООО «СМАРТ БЕЗПЕКА»
бул. Ивана Лепсе 4, 4 эт. 03124 Киев +38 (099) 187 33 14 info@smart-bezpeka.com.ua
Головна / Клієнти та роботи / ЧАО Завод "УХЛ МАШ"

ЧАО Завод “УХЛ МАШ”

 

Технічне завдання:
1) Встановлення багатогрупової охоронної сигналізації на об’єкті з виведенням реагування на службу охорони території:
— забезпечити безпеку офісних приміщень;
— забезпечити
безпеку магазину;
— забезпечити
безпеку виробничих приміщень;
2) Встановлення персональних кодів встановлення зняття охоронних груп;
3) Розбиття приміщень на 15 охоронних груп.

 

Реализація проєкту:
Технічним відділом компанії «СМАРТ БЕЗПЕКА» розроблено та успішно реалізовано охоронну сигналізацію за територією заводу з виробництва метало конструкцій площею приблизно в 7000 м2. Реалізація цього проекту стала гарною перевіркою теоретичних та практичних знань та досвіду для всіх наших фахівців, які були задіяні в рамках проекту. Етап проектування не став винятком, оскільки завдяки величезному досвіду та професіоналізму наших інженерів більшість можливих труднощів були якщо не вирішені, то озвучені ще до початку монтажних робіт.
Тільки після ретельного планування та розробки індивідуальної концепції охоронної сигналізації, яка виключає можливість непомітного проникнення та пересування по об’єкту. Центром системи стали 4 GSМ пристрої канадського виробництва, функціональність яких дозволила підключити до них усі датчики та згрупувати їх відповідно до ТЗ.
Ситуацію по периметру контролюють 78 комбінованих датчиків руху та розбиття скла, а також 24 датчики відкриття дверей, які контролюють входи в такі приміщення як: кабінети бухгалтерії, директорів, приймальня, магазин, цех МОЗ, цех збирання печей, цех збирання шаф, склад збуту, котельня, склад відвантаження , склад постачання та інші приміщення, надалі структуровані у 15 охоронних груп.
Додатково нашими фахівцями були запрограмовані персональні коди встановлення та зняття охоронних груп.